Сторінка 423: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Кравченко Світлана Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в таких напрямках, як: кардіологія, сімейна медицина, і функціональна діагностика. Веде прийом дорослих і дітей у віці від 3-х років, проводить консультативний прийом кардіологічних пацієнтів, ЕКГ діагностику дорослих і дітей, консультує з питань вакцинації і т. д.
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках
вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гастроентеролог Буфан Марія Миронівна на Doc.ua
Буфан Марія Миронівна
Марія Миронівна спеціалізується на лікуванні гастроентерологічних хворих. Проводить діагностику та лікування патології печінки, кислотозалежних захворювань органів травлення, жовчно-видільної системи, підшлункової залози та кишківника.
Лікар Хірург Шкарбан Віктор Павлович на Doc.ua
Шкарбан Віктор Павлович
Доктор медичних наук
Провідний спеціаліст з лікування злоякісних і доброякісних захворювань підшлункової залози, в тому числі нейроендокринних. Більше 15 років оперує при раку підшлункової залози. Розробляє тактику лікування при виявленні кісти підшлункової залози, а також при хронічному панкреатиті. Практикував в провідних європейських центрах лікування пухлин підшлункової залози, тому спирається виключно на сучасні Європейські та Американські протоколи лікування. Повною мірою володіє новітніми методиками лапароскопічних і ендоскопічних операцій н
Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України
вул. Героїв Севастополя, 30на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Терапевт Бубирьова Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Володіє всіма необхідними практичними навичками: збір скарг, анамнестичних даних, перкусія, аускультація, пальпація і вимірювання артеріального тиску
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог, Репродуктолог Васьковська Ірина В'ячеславівна на Doc.ua
Спеціалізується на загальній гінекології - лікує різні порушення циклу, патологічний клімакс, безпліддя. Проводить різні ультразвукові дослідження, в тому числі УЗД при вагітності, кольпоскопію, радіохвильову терапію, лазерну вапоризацію
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Дерматовенеролог Вінницька Оксана Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст в області дерматовенерології. В своїй професійної діяльності концентрується на лікуванні дерматовенерологічних захворювань, керуючись у своїй діяльності сучасними медичними технологіями
Медичний центр «Альфа-Віта»
Повторный прием — 400 гривен.
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Ревматолог, Терапевт Іванищенко Мирослава Станіславівна на Doc.ua
Лікар-ревматолог другої категорії і терапевт першої категорії спеціалізується на терапевтичній ревматології. Лікар проводить амбулаторне спостереження за пацієнтами, підбір індивідуальних схем лікування для хворих з бронхолегеневою, серцево-судинною, гастроентерологічною патологіями, лікує системні захворювання сполучної тканини
Лікар Сімейний лікар Штинь Ганна Володимирівна на Doc.ua
Сімейний лікар, спеціалізується на діагностиці та лікування пацієнтів (дорослих і дітей) кардіологічного, пульмонологічного та гастроентерологічного профілів. Веде вагітних, в тому числі з цукровим діабетом і артеріальною гіпертензією.
Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар, Ендоскопіст Клодченко Микола Миколайович на Doc.ua
51рік досвіду
Лікар вищої категорії Микола Миколайович спеціалізується в ендоскопії. Є також сімейним лікарем і гастроентерологом. У нього 51 рік професійного досвіду і звання кандидата медичних наук. Серед захворювань, з якими допомагає боротися лікар: гастрит, панкреатит, коліт, гайморит і ін.
Лікар Отоларинголог, Онколог Вітер Валентина Кузьмівна на Doc.ua
Отоларинголог, спеціалізується на роботі з дорослими пацієнтами та дітьми, також працює у напрямку онкоотоларингологіі, має вищу категорію. Спеціаліст виконує на вусі, горлі і носі оперативні втручання.