Лікар Лікар функціональної діагностики, Сімейний лікар, Кардіолог Кравченко Світлана Георгіївна на Doc.ua

Кравченко Світлана Георгіївна

Лікар вищої категорії
14 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується в таких напрямках, як: кардіологія, сімейна медицина, і функціональна діагностика. Веде прийом дорослих і дітей у віці від 3-х років, проводить консультативний прийом кардіологічних пацієнтів, ЕКГ діагностику дорослих і дітей, консультує з питань вакцинації і т. д.
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках (Медична Мобільна Клініка)
Повторна консультація — 400 грн.
ул. Элизаветы Чавдар, 2, оф. 1на карті
Дарницькийм. Осокорки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• ВГУЗ УМСА, лікувальний факультет, Полтава (2005)
  • Інтернатура ВГУЗ УМСА, спеціалізація «Загальна практика-сімейна медицина», Полтава (2007)
  • ВГУЗ УМСА, клінічна ординатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина», кафедра внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів, Полтава

Курси

• ТУ «Діагностика і лікування захворювань органів травлення», НМАПО імені П. Л. Шупика, кафедра гастроентерології та дієтології (2007)
  • ПАЦ Загальна практика-сімейна медицина НМАПО імені П. Л. Шупика, кафедра загальної практики сімейної медицини (2011)
  • Спеціалізація «Функціональна діагностика», НМАПО імені П. Л. Шупика, кафедра функціональної діагностики (2017)
  • Спеціалізація «Кардіологія», НМАПО імені П. Л. Шупика, кафедра кардіології (2018)
  • Тематичний тренінг: «Cardioschool-Ultrasaungpro» (2020)
  • Тематичний тренінг: «Основи ехокардіографії. Методика. Основні вимірювання. Ехокардіографія при патології» (2020)
  • Тематичний тренінг «Cardioschool-ECG Pro» (2020)
  • Школа «ЕКГ і клінічної аритмології», Львів (2020)
  • Тематичне удосконалення «Ехокардіографія. Базовий курс. ГУ, НІССХ» ім. М.М.Амосова (2020)
  • Тематичний тренінг «Ультразвукова діагностика судин шиї» (2020)
  • ТУ «Патологія серця і вагітність. Акушерські, кардіологічні та кардіохірургічні аспекти. ДУ, НІССХ» ім. Амосова (2020)
  • ТУ «Терапевтичні аспекти кардіохірургії» Кафедра хірургії серця та магістральних судин НУОЗ України (2021)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом дорослих і дітей від 6 років
  • Консультативний прийом кардіологічних пацієнтів від 18 років
  • ЕКГ діагностика і аналіз результатів (Дорослі і діти від 6 років)
  • Добовий моніторинг по Холтеру ЕКГ (дорослі і діти від 6 років) постановка, розшифровка отриманих даних, і висновок.
  • Добовий моніторинг артеріального тиску - ДМАТ постановка, розшифровка отриманих даних, і висновок (дорослі і діти від 6 років)
  • Відлуння КГ (ехокардіографія, УЗД серця) для дорослих і аналіз результатів
  • Спірографія (Дорослі і діти від 6 років)
  • Спірографія з медикаментозною пробою (дорослі і діти від 6 років)
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї
  • Доплерографія судин голови та шиї з функціональними (поворотними) пробами
  • Консультування дорослих і дітей з питань вакцинації

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Светлана 24 Березень 2021
Лікар компетентний, відпрацювала. Дала дуже слушні поради. Я задоволена.
Інна 22 Грудень 2020
Сьогодні була на прийомі у кардіолога Кравченко Світлани Георгіївни. Це чуйний, уважний і професійний лікар! Зробила необхідне обстеження, швидко поставила діагноз, призначила ефективне лікування. Я дуже вдячна Світлані Георгіївні за її працю , людяність і компетентність ! Здоров‘я Вам і успіхів !!!
Тетяна 26 Вересень 2020
Все було добре, дуже уважний лікар. Лікарем були дані хороші рекомендації, будемо лікуватися.
Олеся 11 Серпень 2020
Лікар дуже розуміючий, дуже компетентний. Я всім задоволена.
Виталий 15 Січень 2020
Все было отлично! Дружелюбный и приятный доктор!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ