Сторінка 6: Наркологи в Києві

Лікар Психіатр-нарколог, Психіатр, Нарколог Фещук Павло Петрович на Doc.ua
Павло Петрович - кваліфікований психіатр і нарколог, займається діагностикою та лікуванням алкогольної, наркотичної залежностей, депресивними і тривожно-фобічними розладами, шизофренії
Лікар Нарколог Гавриленко Леонід В’ячеславович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на наркології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Допомагає впоратись з проблемами наркологічного профілю: наркотична та алкогольна залежність
СВОБОДА у Ворзілі
Детоксикація від 2500 грн.
Ворзель, вул. Лісова 36на карті
Київська область
Виклик додому
Лікар Нарколог, Психіатр Карнацевич Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на наркології і психіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Постійно удосконалює свої навички кваліфікації за допомогою навчальних заходів
СВОБОДА у Ворзілі
Ворзель, вул. Лісова 36на карті
Київська область
Виклик додому
Лікар Психіатр, Нарколог, Лікар функціональної діагностики Славинська  Євгенія Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст займається лікуванням хронічних психічних захворювань, всіх видів депресій, невротичних розладів, страхів, фобій, тривожних станів, сексуальних порушень, епілепсії, безсоння, суїцидальних спроб та нав'язливих думок. Усуває складнощі з концентрацією уваги.
Лікар Нарколог Руднєв Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар нарколог першої категорії Руднєв Сергій Олександрович, має значний досвід роботи. Проводить консультативні прийоми, проведення детокс-терапії, лікування нарко та алко залежностей
Лікар Лікар екстреної медицини, Психіатр-нарколог, Психіатр, Нарколог Дубінченко Ростислав Григорович на Doc.ua
Ростислав Григорович - директор клініки Медлюкс, нарколог, психіатр і фахівець з невідкладних станів. Проводить медикаментозне лікування алкогольної та наркотичної залежності, а також психотерапевтичних розладів
Лікар Нарколог, Психіатр Отрощенко Петро Олександрович на Doc.ua
Петро Олександрович лікує розлади психіки, депресивні і тривожно-депресивні стани, наркотичну залежність, астенічні і тривожно-депресивні стани після перенесеної коронавірусної хвороби
Приватний кабінет лікаря Отрощенко П.О.
вул. П. Усенка 8, 4 поверхна карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Нарколог Чуєва   Анастасія  Юріївна на Doc.ua
Анастасія Юріївна – лікар нарколог. Спеціалізується на проведенні детоксикації амбулаторно (включає одну крапельницю, медикаменти, фізіотерапію), комплексне лікування алкоголізму. Проводить лікування гострої алкогольної інтоксикації, купірування запійних станів у клініці, лікування стану відміни алкоголю та ін.
Приватний медичний кабінет «Тверезість та здоров'я»
Консультація - 800 грн Амбулаторний прийом - 2700 грн Лікування алкогольної залежності – 7000 грн
вул. Князів Острозьких 41/8на карті
Печерськийм. Арсенальна
Лікар Фізіотерапевт, Лікар екстреної медицини, Психіатр-нарколог, Психіатр, Нарколог Ясинський Андрій Богданович на Doc.ua
Андрій Богданович надає допомогу при невідкладних станах, гострих інтоксикаціях. Допомагає позбутися алкогольної та наркотичної залежності, тривожного сну. Виконує реабілітацію та амбулаторно-диспансерне спостереження, використовує озонотерапію
Лікар Психіатр-нарколог, Психіатр, Нарколог Брєднєв Іван Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії та наркології. Проводить стаціонарну та амбулаторну медикаментозну терапію, ведення людей з психічними розладами, хімічними і не хімічними залежностями, психокоригувальну роботу. Лікує весь спектр психічних розладів у дорослих пацієнтів
chevron_left
Показати ще 2 Лікаріautorenew
6 7 chevron_right