Лікар Нарколог Заїка В'ячеслав Олександрович на Doc.ua

Заїка В'ячеслав Олександрович

Лікар вищої категорії
18 років досвіду
Дорослі
Діагностує всі види хімічних залежностей (алкогольну, нікотинову, наркотичну), проводить їх лікування. Проводить медикаментозну детоксикацію, «кодування», «підшивку», «торпедування». Коригує порушення сну і настрою. Курирує пацієнтів, які перебувають на стаціонарному / амбулаторному лікуванні
«Детокс Плюс»
ул. Кирилловская 103, корпус 11, этаж 4на карті
Подільський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 16 Вересень Пт 17 Вересень Сб 18 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Сумський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа» (1998)
  • Харківська державна медична академія післядипломної освіти, інтернатура, спеціальність «Психіатрія» (1999)
  • Харківська державна медична академія післядипломної освіти, спеціалізація «Наркологія» (2000)

Курси

• Навчання за програмою «Правові та організаційні засади державної політики щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів », Державний комітет України з питань контролю за наркотиками, Державне підприємство « Укрспецекспертиза» (2011)
  • Передатестаційний цикл на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, вища кваліфікаційна категорія
  • Навчання на базі Української військово-медичної академії, спеціальність « Організація і управління охороною здоров'я» (2013)

Лікування захворювань

• Наркотична залежність
  • Нікотинова залежність

Виконувані процедури

• Первинне консультування
  • Базова допомога при похмільному синдромі
  • Ефективне лікування алкогольної інтоксикації
  • Переривання запою
  • «Підшивка»
  • «Кодування»
  • «Торпедування»

Перевірені відгуки про лікаря

13 Відгуки
Артём 10 Липень 2019
Нормально все абсолютно хорошо прошло. Помощь оказали , все хорошо.
Евгения 27 Червень 2016
Ужасный доктор Я не понимаю, почему у него такие рейтинги. Это просто примитивный аматор, дилетант. Вообще ничего не понимает, не умеет себя корректно вести с пациентом, говорит неприятные вещи. Ну вот я девушка, мне 25 лет и мне сказали что у меня кожа выглядит на 10 лет старше, а я модель. Ну вот такие вот вещи у него.. Я очень недовольна доктором.
Надежда 18 Липень 2015
Доктор принимает в клинике, очень понравился как человек и как профессионал, абсолютно всем довольна, рекомендовала бы его другим 100%.
Алексей 26 Травень 2015
Врач открытый и просто излагает, но постоянно отвлекался на консультации.
Виктория 14 Січень 2015
Врач дал нам всю интересующую нас информацию в полной мере, приемом абсолютно довольны.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ