Сторінка 9: Дитячі Масажисти в Києві

Лікар Масажист Грушка Олександр Вікторович на Doc.ua
1рік досвіду
Масажист, проводить сеанси масажу для дорослих і дітей
Лікар Масажист Кузьменко Ярослав Анатолійович на Doc.ua
Ярослав Анатолійович є кваліфікованим масажистом, що володіє роками практичного досвіду і відточеними до досконалості навичками масажу. Ярослав Анатолійович виконує всі види масажу, включаючи масаж для немовлят, масаж лікувальний і класичний, масаж антицелюлітний і лімфодренажний.
Лікар Масажист Брагіна Тамара Петрівна на Doc.ua
Масажист, працює з дорослими і дітьми від 3-х років, проводить класичний лікувальний масаж, лікує остеохондроз, спондильоз, спондилоартроз, протрузії дисків, дитячий сколіоз. Активно використовує масажні масла і лікувальні мазі, а також, допоміжні лікувальні засоби: аплікатори Ляпко, масажні інструменти, вібромасажери, апарати магнітотерапії, масажні банки, квантової і лазерної терапії і т.п.
4.7
Лікар Масажист Грабовецький Олексій Леонідович на Doc.ua
Олексій Леонідович компетентний в проведенні лікувально-оздоровчого, лимфодренажного, антицелюлітного, спортивного та загального масажу. Допомагає позбутися від болю в голові і шиї, дискомфорті в області хребта, запальних процесів в суглобах і наслідків травм. Працює з дорослими пацієнтами та дітьми віком від 5-ти років
4.7
Лікар Мануальный терапевт, Вертебролог, Реабілітолог, Масажист Кубасов Павло Веніамінович на Doc.ua
Павло Веніамінович проводить прийом дорослих і дітей. Прийом проводить на виїзді до пацієнта. Спеціалізується на лікуванні ішіасу, люмбаго, радикулопатії, артриту, остеохондрозу, кривошиї, соматоформних розладів
Спа енд хелс про массаж
Беременным, кормящим матерям и детям до 7 лет - приём с выездом 800 грн (правый берег)
вул. Михайлівська, 24бна карті
Шевченківськийм. Майдан Незалежності
Виклик додому
Лікар Масажист Лисенко Валентина Василівна на Doc.ua
Доктор володіє методиками лимфодренажного, вакуумного, медового та дренажного масажу. Виробляє масаж дітям від 3-х років і дорослим. Лікує радикуліт, целюліт, біль в шиї, спині, голові.
Лікар Масажист Новохацький  Василь Сергійович на Doc.ua
Досвідчений, грамотний масажист-реабілітолог, застосовує ефективні методики масажної терапії для лікування остеохондрозу, головних болів, радикуліту, сколіозу, плечолопаткового періартриту і т.д., займається індивідуальною реабілітацією після травм, оперативних втручань (артроскопії суглобів, переломів).
Лікар Масажист Кузьменко Аліса Михайлівна на Doc.ua
Аліса Михайлівна фахівець з масажу, проводить весь спектр масажних процедур для дітей та дорослих. Проводить масаж для немовлят, лікувальний, класичний, антицелюлітний і лімфодренажний масаж.
Лікар Масажист Мотричкіна Олена Миколаївна на Doc.ua
Захворювання, з якими працює лікар: сколіоз, синдром рухових порушень, клишоногість, вальгусна установка стоп, деформація грудної клетини, травми, кривошия, х-подібне викривлення гомілок.
Лікар Масажист Федоренко В'ячеслав Володимирович на Doc.ua
В'ячеслав Володимирович - досвідчений фахівець лікувальної практики, проводить різні види масажу для дітей від 6 років, дорослих пацієнтів, такі як класичний, лікувальний, антицелюлітний.