Сторінка 8: Дитячі Масажисти в Києві

Лікар Масажист Піврік Євгеній Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на масажах. Проводить такі види масажів, як: класичний і спортивний. Також, проводить кінезіотейпування, постізометрична релаксація. Удосконалює свої навички кваліфікації за допомогою курсів, семінарів і майстер-класів. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Масажист, Остеопат Гаєва  Марина  Віталіївна на Doc.ua
Марина Віталіївна фахівець в області остеопатії і масажу. Проводить лікування болей в шиї, спині, попереку; головного болю; остеохондрозу, протрузий; кісточки на стопах; ЛОР-захворюваннь; хвороб шлунково-кишкового тракту; ВСД; тривожності; естетичних проблем обличчя: зморшки, асиметрія, запалі очі, 2-е підборіддя, птоз; підвищеної тривожності і депресії; порушеннь дихання та ін.
Лікар Масажист Ференцій  Андрій Михайлович на Doc.ua
Андрій Михайлович кваліфікований масажист. Проводить загальний масаж тіла, антицелюлітний масаж, STYX пеленання Aroma Derm, моделюючий ліфтинг обличчя.
Лікар Масажист Туровська Сніжана Анатоліївна на Doc.ua
Сніжана Анатоліївна проводить профілактику, реабілітацію за допомогою різних видів масажу
Лікар Масажист Петренко Артур Ігорович на Doc.ua
Артур Ігорович - фахівець в області відновлення кістково-м'язової системи людини за допомогою різних методик масажу. Лікар дає рекомендації щодо здорового способу життя, виконує класичний і лікувальний масаж, а також сеанси лікувальної фізкультури