Лікар Масажист Константинов Дмитро Андрійович на Doc.ua

Відгуки про Константинов Дмитро Андрійович

Фахівець з фізичної реабілітації
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Алина 05 Лютий 2020
Все было во время, пунктуально.
Константинов Дмитро Андрійович 30 Червень 2021
Аліна, Дякуємо за схвальний відгук. Приємно знати, що Вам подобається наш центр. З повагою, Центр хребта «Eurospine».
Людмила 31 Січень 2020
Все прекрасно было. Массажист был хороший. Единственно, что мой массаж длился двадцать минут, а не пол часа, как говорили.
Константинов Дмитро Андрійович 30 Червень 2021
Людмила, ми дуже вдячні за Ваш відгук і за Ваші зауваження будемо над цим працювати. Дякую, що допомагаєте нам ставати кращими для пацієнтів. Чекаємо на наших сеансах та бажаємо здоров'я! З повагою, Центр хребта «Eurospine».
Любовь 24 Січень 2020
Посетила сеанс массажа у Константинова Дмитрия. Очень внимательный и обходительный доктор. Массаж, очень понравился!
Константинов Дмитро Андрійович 30 Червень 2021
Любовь, спасибо за положительный отзыв. Очень приятно, что Вы отметили профессионализм нашего специалиста.
Виктория 23 Січень 2020
В клинике все хорошо, все приветливые, персонал отличный и массажист хороший.
Константинов Дмитро Андрійович 30 Червень 2021
Вікторія, спасибі за Ваш відгук. Дякуємо Вам, що знайшли час поділитися враженням про роботу нашої клініки З повагою, Центр хребта «Eurospine».
Елизавета 19 Січень 2020
В клинике все хорошо сделали, массажист очень компетентный.
Константинов Дмитро Андрійович 30 Червень 2021
Єлізавета, вдячні за Ваш відгук і що вибрали наш центр, будемо раді Вас бачити. З повагою, Центр хребта «Eurospine».