Сторінка 5: Дитячі Логопеди в Києві

Лікар Дефектолог, Логопед Петровичева Людмила Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна - фахівець корекційної педагогіки та спеціальної психології, учитель початкових класів шкіл для дітей з порушеннями слуху. Має 15-річний досвід роботи логопедом і педагогом-дефектологом дошкільних установ для дітей з вадами мовлення. Проводить індивідуальні заняття з дітьми різного віку, підбирає ефективні методики для усунення дефектів вимови, допомагає визначити психологічні причини мовних відхилень
Лікар Логопед Фень Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар-ерготерапевт працює з пацієнтами, у яких спостерігаються розлади аутистичного спектру, синдром дефіциту уваги і гіперактивності, затримка психічного та мовного розвитку. Ірина Василівна допомагає розвинути навички у фізично обмежених людей будь-якого віку
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Центр «Дитинологія особливого розвитку» на Оболоні
просп. Героїв Сталінграда, 4, корпус 5на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Логопед Круш Наталія Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на логопедії. Проводить роботу з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку, корекцію порушень вимови різного ступеня тяжкості, корекцію порушень при дисграфії, діагностику і корекцію ФФНМ. Лікує такі захворювання і патології, як: загальні порушення мовного розвитку, затримка мовного розвитку різного ступеня тяжкості
Лікар Логопед Іллюк Оксана Юріївна на Doc.ua
Спеціаліст в області дефектології, пріоритетними напрямками в роботі у якого є корекція порушень мовлення у дітей. Також Оксана Юріївна займається постановкою відсутніх або перекручених звуків, вимови слів складної звуко-складової структури, підготовкою до навчання грамоті та іншими логопедичними процедурами.
Лікар Дефектолог, Логопед Пустовойт Оксана Іванівна на Doc.ua
Досконало володіє методами навчання дітей з мовними порушеннями. Під час занять стимулює рухову і мовну активність, коригує мовний розвиток, поповнює активний словниковий запас, позитивно впливає на емоційно-вольову сферу дитини. Грамотний, послідовний фахівець, працює в тісному контакті і дружній атмосфері з дітьми та їх батьками.
Фелічіта, центр сімейної психології
Занятие длится 40 мин.
вул. Бориса Гмирі, 9Вна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Логопед Волочай Ганна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий логопед, проводить обстеження всіх сторін мови, корекцію відхилень у розвитку мови, формування правильної мови, уявлень про форми, кольорах і сутності предметів. Спеціаліст в області проведення логопедичного масажу.
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Логопед Громадська Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар-логопед працює з маленькими пацієнтами. Проводить практичні заняття для розвитку правильної вимови. Займається діагностикою та лікуванням таких патологій мови, як ринолалія, алалія, заїкання, картавість і т.д. Комплексно підходить до усунення причин таких порушень, враховуючи психічні аспекти і відхилення в стані дитини
Лікар Логопед Аніщенко Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на логопедії. Проводить консультативний прийом, корекційні заняття, логопедичний масаж, заняття з гарнітурою ForBrain, діагностику Томатіс. Лікує такі захворювання і патології, як: дизартрія, заїкання, афазія, алалія, дислалія. Веде прийом для дітей від 2-х років
Лікар Логопед Боровицька Ірина Ярославівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на логопедії. Проводить консультативний прийом, корекційні та логопедичні заняття, заняття з гарнітурою ForBrain, логопедичний масаж. Лікує такі захворювання і патології, як: затримка психомовного розвитку, затримка мовного розвитку, порушення мови у пацієнтів спектра аутизму. Веде прийом для дітей від 2-х років
Лікар Логопед Агаркова Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна є кваліфікованим логопедом, працює з порушеннями мови у пацієнтів, які перенесли інсульт, черепно-мозкові травми. Проводить логопедичні заняття при травмах голосового апарату. Активно розвиває професійні навички, відвідуючи курси підвищення кваліфікації, семінари, конференції
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right