Сторінка 3: Дитячі Логопеди в Києві

Лікар Логопед Черкашина Галина Павлівна на Doc.ua
Логопед, педагог, фахівець із сурдоперекладу, працює з дітьми дошкільного і шкільного віку, які мають будь-які порушення слуху та мовлення, включаючи дітей з синдромом Дауна, синдромом аутизму, гіперреактивності і дефіциту уваги.
Лікар Логопед, Дефектолог Матяш  Олена Євгенівна на Doc.ua
Олена Євгенівна спеціаліст логопед-дефектолог. Спеціалізується на логопедичному масажі, розвитку мови дошкільникам. Проводить заняття з безмовними дітьми (запуск мови), заняття з дітьми, що мають особливості розвитку (затримка психомовного розвитку, ДЦП, інтелектуальні порушення, Синдром Дауна, Аутизм, РАС тощо), корекційну роботу при дисграфії, дислексії.
Лікар Психолог, Логопед Фролова Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар логопед Юлія Євгенівна Фролова 10 років працює з маленькими пацієнтами. Її спеціалізація - логопедична дефектологія. Доктор входить в Асоціацію педагогів дефектологів України. Юлія Євгенівна проводить логопедичний масаж, артикуляційну гімнастику, постановку і автоматизацію звуків і розгальмовування мови.
Лікар Логопед Тополевська Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на логопедії. Проводить консультативний прийом, логопедичні заняття, заняття з Forbrain, логопедичний масаж. Лікує такі захворювання і патології, як: дислалія, дизартрія, алалія, заїкання, СДУГ, синдром Дауна
Лікар Логопед Сичова Наталія Юріївна на Doc.ua
Сичова Наталія Юріївна
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань мовного апарату. Лікує такі захворювання, як: алалія, дизартрія, дисграфія, дислалія
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Логопед Зюкова Алла Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на корекції дефектів мовлення, з метою підвищення професійної кваліфікації закінчила ряд курсів. У їх числі авторська програма з логопедичного зондового масажу, а також допомоги дітям з важкими порушеннями вимови. Веде прийом дітей з 3 років.
Лікар Логопед Литвин Марина Михайлівна на Doc.ua
Марина Михайлівна займається корекцією широкого спектру функціональних порушень мови і письма, в тому числі, пов'язаних з порушеннями слуху. Лікар спеціалізується на лікуванні алалії, афазії, дисграфії і дислексії, загального недорозвинення мовної функції і інших порушень
Лікар Логопед Софієва Олена Вадимівна на Doc.ua
Лікар-логопед вищої категорії, має значний досвід в роботі з дітьми будь-якого віку, корекції різного роду мовних дефектів фізіологічної та психологічної природи.
Лікар Дефектолог, Логопед Полтавська Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Логопед-дефектолог проводить логопедичні заняття, заняття з пристроєм Forbrain, логопедичний масаж, рефлексотерапію. Займається лікуванням дислалії, дизартрії, алалії, заїкання у дітей. Приймає маленьких пацієнтів з мовними і психічними затримками в розвитку: СДУГ, синдромом Дауна. Працює з дітьми дошкільного віку з подолання мовних порушень, постановкою і автоматизацією звуків, навчає грамотного і зв'язного мовлення.
4.5
Лікар Логопед, Психолог, Дефектолог Долженко Світлана Георгіївна на Doc.ua
Світлана Георгіївна займається всебічним розвитком мовної функції у дітей, здійснюючи корекційну роботу при різних порушеннях мови (дислалія, дислексія, дизартрія та ін.), розладах аутистичного спектру. Також Світлана Георгіївна проводить заняття з риторики і логоритміки, по загальному розвитку дитини
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right