Сторінка 3: Дитячі Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Рябий Петро Васильович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог (вища категорія), провів понад 10 тисяч загальних анестезій при оперативних втручаннях в нейрохірургії, торакальної, черевної, судинної хірургії, ортопедичних операціях, реконструктивної та пластичної хірургії, а також ЛОР і офтальмологічних операціях.
Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини ANACOSMA
вул. Панаса Мирного, 17на карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Анестезіолог, Реаніматолог Воликов Ігор Олександрович на Doc.ua
Ігор Олександрович виконує ургентну та планову анестезіологію в гінекології, травматології та абдомінальній хірургії, проводить інтенсивну терапію пацієнтів, консультує іноземних пацієнтів (США, Франція, Нова Зеландія і т. д.). Ігор Олександрович також є дитячим анестезіологом
Лікар Анестезіолог, Реаніматолог Бугаєв Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Дмитро Анатолійович займається інтенсивною терапією, володіє всіма сучасними методами проведеннями анестезіології дитячого віку, на практиці лікар застосовує новітні методики і працює на сучасному обладнанні і т. д.
Лікар Анестезіолог Шкурупій Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Шкурупій Дмитро Анатолійович
Доктор медичних наук
21рік досвіду
Лікар-анестезіолог вищої категорії з великим клінічним досвідом роботи здійснює анестезіологічне забезпечення операцій у дітей і дорослих із застосуванням сучасних методів і препаратів.
Лікар Анестезіолог Іщук Анна Миколаївна на Doc.ua
Анестезіолог. Проводить підготовку до оперативних втручань. Володіє всіма сучасними технологіями в області анестезії.
Лікар Анестезіолог Калашникова Руслана Василівна на Doc.ua
Калашникова Руслана Василівна
Завідуюча відділенням інтенсивної терапії. Доктор Калашникова займається наданням реанімаційної допомоги новонародженим, а також недоношеним дітям, які мають патології розвитку серця та інших органів або їх комбінації.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Анестезіолог Друпп Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог вищої категорії має досвід роботи в реанімаційному відділенні хірургічного та соматичного профілю. Наталія Анатоліївна володіє регіонарними методами знеболювання (спінальна, епідуральна, каудальна анестезія). Забезпечує анестезіологічний посібник при урологічних, офтальмологічних, неонатологічних, ЛОР операціях у дітей будь-якої категорії складності
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Анестезіолог Дружина Олександр Миколайович на Doc.ua
Дружина Олександр Миколайович
Лікар-анестезіолог, вперше в Україні застосував методику екстракорпоральної підтримки життєдіяльності (ЕКМО) у дорослих і дітей. Провідний спеціаліст у галузі екстракорпоральних методів лікування дисліпідемії (каскадна плазмафільтрація) і кардіоміопатія (імуносорбція). Щорічно консультує більше 1500 пацієнтів і проводить більше 1000 процедур екстракорпоральної гемокорекції. Щорічно забезпечує штучний кровообіг близько 300 оперативних втручань у дорослих і дітей. Має міжнародний сертифікат GCP.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Анестезіолог, Ендоскопіст, Реаніматолог Їжак Антон Володимирович на Doc.ua
Основним напрямком в роботі Антона Володимировича є проведення різнопланових заходів в області анестезіологічного забезпечення під час операцій і підготовки дитини до наркозу. Також даний лікар проводить діагностику стану слизової трахеї і бронхів (бронхоскопія)
Лікар Анестезіолог Калинич Сергій Миколайович на Doc.ua
Сергей Николаевич предоставляет полный спектр анестезиологического обеспечения. До компетенції доктора входять будь-які нозології і стани, які вимагають анестезіологічного забезпечення, невідкладної допомоги
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right