Сторінка 5: Дитячі Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Швець Євгенія Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець, який займається проведенням різних спеціалізованих процедур в області реаніматології і анестезіології, таких як: аналіз результатів лабораторних, функціональних і спеціальних методів дослідження, вибір виду та методу анестезії, а також анестезіологічне забезпечення операцій
Іштар
вул. Оболонська, 6на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Анестезіолог Галамай Ірина Валеріївна на Doc.ua
Ірина Валеріївна займається ведення недоношених дітей з низькими показниками маси тіла, вродженими вадами серця, недостатність дихальної функції, а також виконує всі анестезіологічні маніпуляції.
Лікар Анестезіолог Пугач Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна забезпечує проведення всього спектру анестезіологічних маніпуляцій, налагоджує ентеральне і парентеральне харчування в разі вроджених серцево-судинних вад у дітей та ін.
Лікар Анестезіолог Максименко Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, проводить анестезіологічне забезпечення оперативних втручань на серці та судинах. Працює з пацієнтами різного віку, знаходячи індивідуальний підхід до кожного хворого.
Лікар Анестезіолог Плечиста Єлизавета Едуардівна на Doc.ua
Анестезіолог-реаніматолог є фахівцем в області анестезіології та інтенсивної терапії у дорослих і дітей. Має великий досвід роботи з міжнародними протоколами серцево-легеневої реанімації, має за плечима кілька закордонних стажувань, є членом Американської асоціації анестезіологів, брала участь в Британсько-Українських симпозіумах
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Анестезіолог Оверко Юлія Володимирівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, працює з дорослими пацієнтами та дітьми, володіє всіма методами анестезії, лікування при операціях критичних станів. Працює в кардіохірургії з 2009 року.
Лікар Анестезіолог Судакевич Сергій Миколайович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, забезпечує штучний кровообіг при кардіохірургічних втручаннях. При тяжкому перебігу дихальної та серцево-судинної недостатності надає екстракорпоральну підтримку життєдіяльності. Спеціаліст в сфері екстракорпоральних методів гемокоррекціі (ультрафільтрація, гемодіаліз, КПФ). Має міжнародний сертифікат GCP.
Лікар Анестезіолог Гончаренко Микола Васильович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення, лікування критичних станів до, під час і після операцій на судинах і серці. Стажувався в провідних кардіологічних клініках Америки і Німеччини, займає посаду завідувача анестезіологічного відділення Інституту серця.
Лікар Анестезіолог Черкашин Станіслав Анатолійович на Doc.ua
Станіслав Анатолійович займається лікуванням періопераційного болю. Володіє методиками проведення TIVA, інгаляційної анестезії, комбінованої загальної анестезії, ендотрахеальної анестезії у пацієнтів усіх вікових груп з супутньою кардіальною патологією та супутніми захворюваннями інших органів та систем при різноманітних оперативних втручаннях, а також у здорових пацієнтів. Може забезпечити аналгоседацію при проведенні ендоскопічних досліджень: гастроскопія, колоноскопія, бронхоскопія. Також володіє методиками проведення інтермітуючого гемодіалізу та плазмаферезу мембранного. Проводить анестезіологічне забезпечення стоматологічних, офтальмологічних, оториноларінгологічних операцій у пацієнтів різних вікових груп. Має індивідуальний підхід до кожного пацієнта.