Харків

Сторінка 2: Косметологи в Харкові

Лікар Косметолог Зібінська Алевтина Юріївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на косметології і проводить різні процедури для підтяжки, очищення і поліпшення загального стану шкіри обличчя і тіла. Алевтина Юріївна має першу кваліфікаційну категорію і завжди готова врятувати вашу шкіру від старіння, обвисання, целюліту і всіляких естетичних проблем.
Приватний кабінет косметолога Зібінскої А.Ю.
вул. Олімпійська, 3, кабінет №109на карті
Немишлянськийм. Палац Спорту
Лікар Дерматолог, Косметолог Попова Рохшана Касемівна на Doc.ua
Доктор Попова Р.К. займається наданням дерматовенерологічної допомоги та проведенням широкого спектра косметологічних процедур. Доктор Попова допомагає в діагностиці і терапії гострих і хронічних шкірних інфекцій і запалень, а також допомагає підібрати догляд для шкіри, займається чищенням обличчя і т.д.
Лікар Дерматолог, Косметолог Красильникова Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить консультативний прийом; дерматоскопію; видалення доброякісних утворень на шкірі; механічну та ультразвукову чистки обличчя; застосовує ін'єкційні методи в косметології (мезотерапія, біоревіталізація, плазмофілінг, ботулінотерапія). Проводить відновлення шкіри при вікових змінах
Лікар Косметолог Третьякова Жанна Анатоліївна на Doc.ua
Третьякова Жанна Анатоліївна
Кандидат медичних наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, невропатолог, фахівець з ін'єкційних методів в косметології. Домагається відмінних результатів в оздоровленні та омолодженні шкіри обличчя і тіла, застосовуючи сучасні ін'єкційні техніки - мезотерапію, біоревіталізацію, контурну пластику, біоармування, введення препаратів ботулотоксину і ін. Використовує в роботі сучасні, безпечні, сертифіковані препарати і засоби. Постійно підвищує свій професійний рівень.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Пильгуй Інна Віталіївна на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог, косметолог. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань, викликаних інфекційними, бактеріальними або зовнішніми факторами. Лікує псоріаз, екзему, дерматит, грибкові ураження шкіри і нігтів. Успішно практикує кріодеструкцію, електрокоагуляцію. Проводить косметологічні процедури: чистки, пілінги, мезотерапію.
Лікар Косметолог Юзюк Марія В'ячеславівна на Doc.ua
Спеціалізується на безін'єкційних методиках у косметології, проводить апаратну і механічну чистку обличчя, карбоксітерапію, пілінги, доглядові процедури, масаж обличчя класичний, ліфтинговий скульптуруючий, ламінування вій і брів. Проводить ботулінотерапію верхньої, середньої і нижньої третини обличчя, мезоботулінотерапію, корекцію гіпергідрозу, ін'єкційне вживання біорепарантів
Лікар Косметолог Шевчук Ольга Михайлівна на Doc.ua
Ольга Михайлівна отримала освіту, по дермато-венерології та косметології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. Була визнана сертифікованим лікарем по мезотерапії, контурної пластики, застосування ботулінотерапіі в медицині і косметології, а також освоїла трихолог (наука про волосся), диетологию, фізіотерапію і апаратну косметологію. Стала постійним учасником міжнародних конгресів і з'їздів з питань естетичної медицини.
Центр естетичної косметології Ольги Шевчук
м. Харьків, вул. Артема, 41на карті
Київськийм. Пушкінська
Лікар Косметолог Війтів Ганна Гівієвна на Doc.ua
Косметолог, проводить процедури за такими напрямками, як апаратна косметологія, лазерна епіляція, неінвазивне омолодження, фонофорез, безін'єкційна гіалуронопластика і ін.
Лікар Хірург, Косметолог, Дерматолог Казарінова Маргарита Валеріївна на Doc.ua
Маргарита Валеріївна спеціалізується на діагностиці, терапії шкірних хвороб, в тому числі консервативним методом. Проводить контурну пластику, видалення новоутворень шкіри (родимок, папілом, бородавок). Володіє методикою ін'єкційної терапії.
Allderm (Олдерм) на Сумській
Київськийм. Пушкінська
4.3
Лікар Косметолог Коваленко Вікторія Євгеніївна на Doc.ua
Коваленко Вікторія Євгеніївна
Область професійної діяльності Вікторії Євгенівна як дерматокосметолога включає проведення мезотерапії обличчя, волосся і тіла, біоревіталізації, різних пілінгів і чисток для поліпшення загального стану шкіри і корекції її недоліків, особливо - вікових змін.
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right