Івано-Франківськ

Сторінка 3: Терапевти в Івано-Франківську

Лікар Терапевт Монюк  Ольга   Ярославівна на Doc.ua
1рік досвіду
Ольга Ярославівна - лікар терапевт. Займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів, дихальної, сечовидільної, ендокринної, серцево-судинної, гепатобіліарної системи, шлунково-кишково тракту. Також, лікує алергічні та імунологічні захворювання.
Лікар Терапевт, Кардіолог Полутренко Богдан Мирославович на Doc.ua
Терапевт вищої категорії. Проводить консультативний прийом, стаціонарне лікування пацієнтів з різними терапевтичними патологіями, надає невідкладну допомогу при гострих терапевтичних станах
Лікар Терапевт, Кардіолог Процик Ірина Зіновіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології, терапії та невідкладних станах. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, бронхіт, ангіна, пневмонія, риніт
Лікар Терапевт Геращенко Андрій Сергійович на Doc.ua
Геращенко Андрій Сергійович спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології терапевтичного спектра. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Терапевт Марусик Юлія Богданівна на Doc.ua
Марусик Юлія Богданівна спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології терапевтичного спектра. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Терапевт Гоголь Ірина Ігорівна на Doc.ua
Гоголь Ірина Ігорівна — медичний директор, терапевт. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує патології та захворювання терапевтичного профіля. Постійно вдосконалює рівень теоретичних та практичних навичок
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Позур Наталія Зіновіївна на Doc.ua
Позур Наталія Зіновіївна — кандидат медичних наук, доцент, терапевт, гастроентеролог. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Постійно вдосконалює навички кваліфікації за допомогою навчальних заходів