Чернівці
Юзько медікал центр Проспект

Юзько медікал центр Проспект

add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Кардіологія Логопедія Неврологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр для всієї родини пропонує широкий спектр послуг для пацієнтів будь-якого віку: від профілактики та діагностики до лікування та реабілітації. Наша команда висококваліфікованих лікарів забезпечує індивідуальний підхід, сучасне обладнання та комфортні умови для всіх членів сім’ї. Здоров'я вашої родини — наша турбота!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
проспект Незалежності, 116бна карті
Шевченківський
0.0

Клініка Yuzko Medical Center - медичний заклад, який надає повний спектр медичних послуг для дорослих та дітей.

У медичному центрі можна отримати консультації таких спеціалістів:

• терапевт
  • педіатр
  • ортопед (дитячий)
  • отоларинголог (дитячий і дорослий)
  • невролог  (дитячий і дорослий)
  • кардіолог (дитячий і дорослий)
  • дерматолог (дитячий)
  • офтальмолог (дорослий і дитячий)
  • логопед
  • проктолог (дорослий)
  • психолог (дитячий і дорослий)
  • перинатолог
  • гінеколог (дорослий і дитячий)
  • алерголог (дитячий)
  • імунолог (дорослий і дитячий)

Також можна провести діагностичні обстеження

• УЗД вагітних (скринінгові УЗД різних термінів, проміжні УЗД вагітних, фолікулометрія, допплерометрія судин маткових артерій, доплерометрія артерій пуповини, біофізичний профіль плода, цервікометрія та інше)
  • УЗД дорослих ( УЗД органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура, тазового дна, молочних залоз, органів малого тазу, щитоподібної залози, легень, лімфатичних вузлів, ЕХО-кардіографія та інше)
  • УЗД дітей (УЗД органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура, тазового дна,кульшових суглобів, нейросонографія, органів малого тазу, щитоподібної залози, легень, лімфатичних вузлів, ЕХО-кардіографія та інше)
  • Електроенцефалографія

Окремо слід відзначити пакетні пропозиції, які розроблені спеціально для наших пацієнтів та включають усі необхідні консультації та обстеження відповідно до ваших потреб:

• Пакети ведення вагітності
  • Педіатричні пакети
  • Чек-апи організму для дорослих та дітей

Додаткові послуги, які ви можете отримати:

• замовити онлайн-консультації спеціалістів;
  • провести холтерівське кардіомоніторування;
  • здійснити скринінг слуху
  • пробити вуха у лікаря-отоларінголога;
  • дослідити роботу дихальної системи методом спірографії
  • здати усі необхідні аналізи.

В Yuzko Medical Center ми піклуємося про комфорт наших пацієнтів. Тому для вас: працюємо з понеділка по суботу, забезпечуємо швидкий прийом без черг та очікування, огранізували цікаві ігрові зони для дітей, маємо зручну парковку. Завітайте до нас!

Філії мережі
Все клініки