Чернівці
Юзько медікал центр

Юзько медікал центр

add_box Акушерство Гінекологія Педіатрія Пластична хірургія Репродуктологія Терапія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Wi-Fi зона
Yuzko medical center — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У клініці працюють досвідчені сертифіковані фахівці: терапевти, гінекологи, онкогінекологи, урологи, хірурги, педіатри, УЗД-фахівці. Лікарі проводять всі види гінекологічних операцій. На базі центру діє сучасний гінекологічної стаціонар, в якому пацієнти проходять реабілітацію. Лікарі клініки здійснюють лікування всіх форм безпліддя (жіночого і чоловічого), а також ведення вагітності від ранніх термінів і до пологів.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Трепка (О. Боярка), 1ана карті
Шевченківський

Yuzko medical center — це багатопрофільний медичний центр вищої акредитаційної категорії для всієї родини. Клініка надає широкий спектр послуг: акушерство, гінекологія, онкогінекологія, естетична гінекологія, урологія, хірургія, репродуктивна медицина, терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика та лабораторна діагностика.

Основні напрямки клініки

• ведення вагітності;
  • гінекологія, онкогінекологія, естетична гінекологія;
  • урологія;
  • педіатрія;
  • допоміжні репродуктивні технології;
  • оперативне гінекологічне лікування;
  • комплексна терапія;
  • ультразвукова діагностика (3D, 4D);
  • лабораторна діагностика.

Ведення вагітності включає:

• спостереження вагітних до пологів;
  • скринінгове 4D УЗД вагітних;
  • біохімічні скринінги;
  • лабораторні дослідження;
  • консультації суміжних фахівців;
  • гормональний моніторинг;
  • кардіотокограма плоду з комп'ютерним аналізом.

Послуги в області репродуктології

• запліднення (in vitro) — це метод лікування, при якому запліднення відбувається поза організмом жінки, методика штучного запліднення;
  • внутрішньоматкова інсемінація спермою;
  • програми донації ооцитів та сурогатного материнства;
  • кріопрограми із заморожування та зберігання статевих клітин, ембріонів;
  • інтрацитоплазматичне введення одного спермія в яйцеклітину (ICSI) — цей метод став революційним в лікуванні чоловічого безпліддя;
  • урологія, андрологія, сексологія (діагностика і лікування всіх форм чоловічого безпліддя);
  • кольпоскопія, радіохвильова терапія шийки матки;
  • лапароскопічні та гістероскопічні операції.

Послуги гінекологічного стаціонару

• лікування гінекологічних та онкогінекологічних захворювань;
  • відновлення сили м'язів тазового дна;
  • обстеження та підготовка до операції;
  • медикаментозне лікування захворювань шийки матки;
  • нехірургічне лікування нетримання сечі;
  • післяопераційна реабілітація.
Аделіна 12 Липень 2024
Водила на консультацію до гінеколога Ясинської Анжели Петрівни дитину, консультацією залишилась задоволеною - був дуже хороший підхід до дитини, докладно усе пояснила, в принципі, усе що потрібно, я почула.
Єлизавета 09 Липень 2024
Клініка гарна, персонал дуже добре працює, візитом задоволена
Богдана 30 Травень 2024
Дуже все сподобалося у клініці.Лікарі у клініці дійсно чудові та чуйні.
Соломія 30 Травень 2024
Прийомом задоволена, все добре, дякую.
Микола 23 Квітень 2024
Комфортно було у цій клініці. Сподобалося що у клініці пішли на зустріч і перенесли мій час на трохи пізніший, тому що не встигав прийти вчасно. Хороша клініка, все підійшло у клініці.