Дніпро

Сторінка 2: Дитячі Психологи в Дніпрі

Лікар Психолог, Психотерапевт Носикова Ірина Василівна на Doc.ua
Дорослий і дитячий психотерапевт, пріоритетні напрямки - лікування депресивних, тривожно-фобічних, невротичних, обсесивно-компульсивних розладів, порушень сну, енурезу, заїкання, дитячих страхів, тика, затримки мовного розвитку, нав'язливості, дозвіл складнощів в дитячо-батьківських відносинах і проблем підліткового періоду.
Кабінет психоаналітичноорієнтовного психотерапевта Носікової
вул. Акінфієва 18, кабінет 408 ана карті
Соборний
4.6
Лікар Психолог, Психотерапевт Ратушний Дмитро Олексійович на Doc.ua
Лікар проводить психотерапію та консультування з дорослими, дітьми (від 3-х років) і сімейними парами. Групова психотерапія з підлітками (від 10-ти - до 18 років). Формат короткостроковий, проблемно-орієнтованої і тривалої психоаналітичної психотерапії. У повному обсязі діагностує особистість і пізнавальні (когнітивні) процеси - оцінка навичок, особистісні профілі, профорієнтація і т.д.
ПНД, ДЗ «СБЛ№1»
медикаментозное лечение не назначает
вул. Титова, 29 (Дитяча поліклініка СБЛ№1)на карті
Чечелівський
4.6
Лікар Психолог, Психотерапевт, Психіатр Колчинська Юлія Ігорівна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт, займається індивідуальним, груповим консультуванням дітей. Пріоритетний напрямок роботи - рішення проблем дитячо-батьківських відносин, дитячих неврозів, порушень психо-емоційного розвитку, складнощів у взаєминах між матір'ю і дитиною (рання стадія), проблем підліткового віку, посттравматичних розладів. Веде англомовний прийом.
Лікар Психолог Погрібна Алла Петрівна на Doc.ua
Алла Петрівна є фахівцем з дитячої психології, пісочної терапії, дефектології. Доктор Погрібна А. П. в роботі використовує корекційну програму «ЛОГО Діакорр 1».
Кабінет лікаря Лоїк Є.В.
вул. М. Грушевського, 24на карті
Лікар Дерматовенеролог, Психолог Барсукова Лариса Ізотовна на Doc.ua
Барсукова Лариса Ізотовна
Лікар проводить розтин фурункулів, карбункулів, видалення стрижнів, збір матеріалу для обстеження на ЗПП. Спеціалізується на лікуванні гострих, хронічних дерматозів, екземи, псоріазу, атопічного дерматиту, вітіліго, корости, себореї, захворювань волосся, нігтів, мікозів
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Центральний
Виклик додому
Лікар Психолог, Психотерапевт Васильєва-Гуртова Юлія Володимирівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, особистий коуч-тренер. Орієнтація 3-х шкіл: позитивна психотерапія, гештальт-психотерапія, універсальний системний підхід. Займається наданням допомоги при кризах: вікових, особистісних, сімейних, міжособистісних. Працює з дітьми від 6 років.
Кристал
вул. Троїцька, 37на карті
4.7
Лікар Психолог Боборикіна Ольга Григорівна на Doc.ua
Лікар психолог, займається проблемами адаптації у дітей та дорослих, працює з наркозалежними, людьми з алкогольною та нікотинової залежностями. Допомагає пацієнтам при «вигоранні» на роботі, надає психологічну допомогу бійцям і переселенцям, проводить психологічну корекцію і психодіагностику за системою Віри Грачової, а також психологічне консультування на підприємствах.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
4.3
Лікар Психолог Мислейко Ірина Ігорівна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт по роботі з батьками, а також дітьми, сімейний системний терапевт. Працює з такими проблемами пацієнтів, як вікові кризи, міжстатевих стосунків, самотність, страх смерті, «дитячі» питання в колективі і вдома (агресивність, упертість, апатія, конфліктні ситуації, страхи) і т.д.
Лікар Психолог Сай Оксана Вікторівна на Doc.ua
Психолог, працює з особистісними проблемами пацієнтів, міжособистісними відносинами, психосоматичними розладами. Має досвід проведення ворк-шопів, а також розробки тренінгів і їх ведення. У своїй практиці широко використовує гештальт-терапію. Працює з дітьми.
MyPsy, центр практичної психології
Оплата почасовая.
вул. Січеславська Набережна, 39ана карті
Соборний
Лікар Психолог, Психотерапевт Полях Ольга Іванівна на Doc.ua
Приватний кабінет психолога Ольги Полях
вул. Старокозацька, 34А, оф. 6на карті
chevron_left 2 3
Показати ще 4 Лікаріautorenew