Дніпро

Сторінка 2: Ендоскопісти в Дніпрі

Лікар Ендоскопіст Бєлова Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар ендоскопіст, фахівець в області ендоскопічних методів досліджень стравоходу, 12-палої кишки, шлунка (фіброезофагогастродуоденоскопія, фіброколоноскопії). При ендоскопічних дослідженнях виконує біопсію, а також термінове дослідження на Хелікобактер.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Ендоскопіст Луценко Сергій Григорович на Doc.ua
Ендоскопіст спеціалізується на ендоскопічній діагностиці захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Проводить гастроскопію і колоноскопію під наркозом або без на вибір пацієнта
JMC (ДжіЕмСі)
Відеогастроскопія 990 грн; Відеоколоноскопія 1200 грнp; Відеоколоноскопія з віртуальную хромоскопією 1290 грн. Відеогастроскопія з проведенням тесту та біопсією за показаннями 1400 грн; Відеоколоноскопія з біопсією та віртуальною хромоскопією 1700 грн.
Лікар Ендоскопіст Сімонова Олена Віталіївна на Doc.ua
Сімонова Олена Віталіївна
Лікар з багатим досвідом проведення ендоскопічних процедур, виявляє новоутворення шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях, дає експертну оцінку вже поставленим висновками суміжних фахівців. Автор і співавтор понад 130 наукових статей з ендоскопії
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Ендоскопіст Скиба Валентина Василівна на Doc.ua
2 психологи
вул. Чкалова, 44/408на карті
Новокодацький
Лікар Ендоскопіст Пелех Марина Олеговна на Doc.ua
Спеціаліст з допомогою ендоскопа проводить огляд відділів шлунково-кишкового тракту, діагностує розвиток різних захворювань: виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ерозивні зміни слизової оболонки стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки, наявність грижі стравоходу
Лікар Ендоскопіст Щудро Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар працює в діагностичної та лікувальної ендоскопії в напрямку гастроентерології та отоларингології. Сергій Олександрович володіє технікою проведення ендоназальної риноскопії і відеоендоскопії, яка дозволяє оглянути аденоїди і голосові зв'язки через носові ходи. Також проводить колоноскопію, езофагогастродуоденоскопія, бронхоскопію. Виконує лігування варикозно розширених вен стравоходу, взяття біопсії, хромендоскопію, поліпектомію і інші лікувальні процедури
JMC (ДжіЕмСі)
Бронхоскопія 1600 грн; Відеогастроскопія 1050 грн; Відеоколоноскопія 1200 грн; Відеогастроскопія з біопсією та проведенням тесту 1350 грн.
Лікар Ендоскопіст Кравченко Віктор Анатолійович на Doc.ua
Ендокринний хірург вищої категорії виконує оперативні втручання при патологіях доброякісних і злоякісних новоутворень щитовидної і паращитовидної залоз, виконує лікування порушень їх функцій
Лікар Ендоскопіст Єршова Світлана Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в ендоскопічній діагностиці, проводить гастроскопію, езофагогастро-дуоденоскопа, ректороманоскопію, колоноскопію і ін. Світлана Юріївна здійснює взяття біологічного матеріалу для цитологічного аналізу, біопсії, папілломотомію, зупинку кровотеч і інші лікувальні ендоскопічні процедури
Лікар Хірург, Ендоскопіст Задорожний Геннадій Васильович на Doc.ua
Геннадій Васильович лікар хірург, ендоскопіст. Спеціалізується на проведенні хірургічного лікування гриж будь-якої локалізації (пахові, пупкові, післяопераційні вентральні, включаючи грижі стравохідного отвору діафрагми) лапароскопічним і з порожнинним доступом з використанням сітчастих протезів. Проводить ФГДС з біопсією і уреазним тестом і багато ін.
chevron_left 2 3
Показати ще 2 Лікаріautorenew