Дніпро

Сторінка 34: Дитячі лікарі в Дніпрі

Лікар Стоматолог Борова Анна  на Doc.ua
Лікар другої категорії
Анна Борова – дитячий лікар-стоматолог. Спеціалізується на лікуванні зубів, видаленні зубів, протезуванні зубів, чищенні зубів, фторуванні, протезуванні цирконієвими коронками, герметизації та фісур.
Лікар Стоматолог Нікішов Микита  на Doc.ua
Лікар другої категорії
Микита Нікішов – дитячий лікар-стоматолог. Спеціалізується на лікуванні, видаленні та протезуванні зубів. Також лікар виконує чищення зубів, фторування, протезування цирконієвими коронками, герметизацію фісур.
Лікар Стоматолог Карнаух Ірина Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на загальній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, професійну гігієну порожнини рота, видалення молочних зубів. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс, пульпіт. Також, проводить лікування у медикаментозному сні і закису азоту
Лікар Ортодонт, Стоматолог Шелестюк Олександра Володимирівна на Doc.ua
Спеціалізується на терапевтичній, ортодонтичній стоматології. Проводить реставрацію зубів, відбілювання зубів, професійну гігієну порожнини рота, виправлення прикусу, лікування карієсу.
Лікар Стоматолог Миролюбова Олександра Геннадіївна на Doc.ua
Веде терапевтичний прийом дітей. Професійні інтереси - лікування каріозних пошкоджень, герметизація фісур, навчання гігієнічної чистки ротової порожнини.
Лікар Реабілітолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Холодкова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на реабілітології і спортивній медицині. Проводить консультативний прийом, оцінку стану пацієнта, діагностику та складання плану лікування, його коригування у процесі реабілітації, розробку дієтичних програм і фізіотерапевтичне лікування
Лікар Невролог Прохач Юлія Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дитячий невролог, в професійну сферу діяльності якого входять такі обов'язки: проведення блокад (паравертебральних, провідникових, новокаїнові і ін.), А також лікування невриту, остеохондрозу, радикуліту, болі в шиї, болі в спині, запалення сідничного нерва і т.д.
Лікар Стоматолог Старик Марк на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Веде прийом для дітей. Виконує лікування карієсу молочних і постійних зубів, професійну гігієну порожнини рота, видалення тимчасових зубів та ін.
Лікар Психолог Погрібна Алла Петрівна на Doc.ua
Алла Петрівна є фахівцем з дитячої психології, пісочної терапії, дефектології. Доктор Погрібна А. П. в роботі використовує корекційну програму «ЛОГО Діакорр 1».
Лікар Невролог Городниченко Ганна на Doc.ua
Анна Городниченко є досвідченим лікарем-дефектологом. Спеціалізується на лікуванні хвороб аутистичного спектру, синдрому дефіциту уваги / гіперактивності, ДЦП, стресових розладів, неврозів. Лікар Городниченко проводить транскраниальную мігнітостімуляцію з метою лікування депресії, невропатії, больових синдромів.