Дніпро

Сторінка 35: Дитячі лікарі в Дніпрі

Лікар Психолог Шаститко Наталія на Doc.ua
Психолог, розробляє і проводить тренінги особистісного росту, а також працює з дітьми та підлітками. Проводить семінари з соціоніки. Працює за такими напрямками: розвиток здібностей у підлітків, криза сенсу життя і середнього віку, створення партнерських відносин.
Лікар УЗД-фахівець Рєзнік Лариса Миколаївна на Doc.ua
Консультація
Лікар ультразвукової діагностики спеціалізується на проведенні УЗД органів малого таза (абдомінального і трансвагінального), черевної порожнини, нирок і надниркових залоз, простати з абдомінальним доступом, щитовидної залози, а також дуплексного сканування судин нижніх кінцівок, шиї, черевної аорти та її гілок
Лікар Стоматолог Величко  Віра  Володимирівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог проводить лікування захворювань ротової порожнини, карієсу та його ускладнень.
Лікар Стоматолог Свириденко Олексій на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій стоматології. Проводить профілактичні огляди а також лікування молочних та постійних зубів у дітей.
Лікар Стоматолог Біляй Андрій на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Веде прийом дітей. Виконує лікування карієсу молочних та постійних зубів, професійну гігієну порожнини рота, видалення тимчасових зубів та ін.
Лікар Стоматолог Цекут Аліна на Doc.ua
Лікар Ортодонт Звєрєва Марія  на Doc.ua
Лікар ліцензований та сертифікований спеціаліст в області ортодонтії. Регулярно проходить навчання та підвищує свої навички. Має досвід роботи з дітьми та дорослими пацієнтами. Вивчає інноваційні технології та методи роботи. Лікар застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Лікар Психолог Поліщук  Олена Олексіївна на Doc.ua
Олена Олексіївна - спеціалізується на медичній психології. Веде прийом дорослих та дітей з 3 років.