Дніпро
Лікар Ендокринолог Вілко Аліна Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Вілко Аліна Олександрівна

Ендокринолог допомагає пацієнтам з хворобою Іценко-Кушинга, гіпопаратиреозом, гіпотиреоз, проблемою надмірної (недостатньої) ваги, цукровим діабетом I і II типу, тиреоїдитом, тиреотоксикозом та ін. Є членом Української діабетичної асоціації

Перевірені відгуки про лікаря 30 відгуків

Ірина 25 Квітень 2024
Візит пройшов добре. Хороший спеціаліст, кваліфікований лікар, дуже гарно та доступно все пояснює. Загалом візит пройшов прекрасно, нічого поганого сказати про цього лікаря не можу.
Владислав 25 Квітень 2024
Ірина 01 Лютий 2024
Візит до цієї лікарки мене задовольнив в повній мірі, кваліфікований фахівець, знає свою справу, надала мені всю необхідну інформацію щодо моєї проблеми, дякую.
Вікторія 11 Січень 2024
Жодних претензій - усі мої питання були вирішені, нормальне спілкування. Усім залишилась задоволеною.
Ситуацію виправлено
Катерина 18 Грудень 2023
Ми місяць здавали аналізи, проходили обслідування. Але ніяких рекомендацій не отримали. Сказали що через два місяці потрібно повторити, подивитися на динаміку. Але яка може бути динаміка, якщо не було ніякого лікування. І набагато питань лікар не відповіла. Я наврядчи повернуся до цього лікаря ще.
Вілко Аліна Олександрівна 22 Грудень 2023
Шановна, Катерина Вікторівна! Лікар провів огляд, збір анамнезу, переглянув дослідження які були попередньо зроблені.Усі дослідження у нормальних референсних значеннях. Був встановлений попередній діагноз але щоб його підтвертити лікар призначив додаткові обстеження. Оскільки пропоноване лікування носить гормональний характер, без з'ясування причини та встановлення точного діагнозу не можна призначати лікування. Діагноз можна поставити лише за наявності хоча б 6 аналізів.
Анастасія 30 Листопад 2023
Лікарка подивилася та проконсультувала. Все добре, ми задоволені.
Євгенія 06 Листопад 2023
Лікарка відповіла на всі питання. Дякую!
Антон 23 Жовтень 2023
Анна 25 Вересень 2023