Дніпро
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Бакчінова Ірина Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Бакчінова Ірина Петрівна

Лікар другої категорії
Ірина Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи. Займається лікуванням ожиріння, порушень обміну речовин, цукрового діабету, гіпотиреозу і ін. Веде вагітних з ендокринною патологією. Консультує пацієнтів при підготовці до оперативних втручань і після операцій

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

Юлія 23 Квітень 2024
Мені дуже сподобався цей спеціаліст. Лікар надав хорошу консультацію, пояснив усе доступно, стосовно моєї проблеми. Після проходження додаткових обслідувань, повернуся ще раз обов'язково до цього спеціаліста за консультацією.
Юлія 18 Квітень 2024
Все добре, все сподобалося, задоволена, дякую.
Направлено до клініки
Катерина 13 Березень 2024
На жаль зовсім не задоволена візитом. Лікар справді приємно спілкується, але на цьом все. Поняття дієтолог трохи інше. Не було розраховано індивідуально харчування, дефіцит калорій. Тільки інформація яку я знаю з інтернету. На запитання як розрахувати мій дефіцит калорії відповідь була звантажити програму с Гугл плей, але вибачте заплатити значну суму, щоб отримати таке?!!!! Тобто я с чим прийшла з, тим і пішла! Так я знаю що в мене не гарне харчування, але я прийшла, щоб мені дали меню за яким буду їси й добʼюсь бажаного результату. До речі в мене навіть не спитали яку вагу хочу скинути також зріст вага заміри не були проведені, тільки з моїх слів!!!
27 Лютий 2024
Гарний спеціаліст, все гарно пояснила, консультацією залишилась задоволена, буду і на далі звертатись до данного спеціаліста
Каріна 18 Січень 2024
Була в лікаря вже втрете, консультація пройшла добре, всім задоволена.
Вероніка 09 Січень 2024
Лікарка надала гарну консультацію, визначила лікування, я задоволена прийомом.
Анастасія 28 Грудень 2023
Лікар чудовий. Консультація супер, все сподобалось. Звернуся до неї ще.
Альона 21 Грудень 2023
Лікар професіонал  і  як людина дуже  хороша. Приємно що це все так гарно поєднується. Я ще буду не один раз звертатися до цього лікаря.
Анастасія 07 Грудень 2023
Все сподобалось - і підхід до пацієнта і як пояснила усе.
Анастасия 20 Жовтень 2023
Хороший спеціаліст, все доступно пояснив

Всі лікарі Дніпро