Чернівці

Сторінка 2: Гінекологи в Чернівцях

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Тофан Богдан Юрійович на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та лікування гінекологічних захворювань. Займається лікуванням запальних патологій малого тазу. Проводить радіохвильову коагуляцію та конізацію шийки матки, лапароскопію, гістероскопію, гістерорезектоскопію, лапаротомію. Також спеціалізується у галузі естетичної хірургічної гінекології.
Юзько медікал центр
Первинний прийом – 400 грн. Повторний прийом – 300 грн. З призначенням лікування - 350 грн.
вул. Трепка (О. Боярка), 1ана карті
Шевченківський
Консультація 400 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
ср 08  трав.чт 09  трав.пт 10  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Гінеколог Ясинська Анжела Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Оксфорд Медікал на пр. Незалежності
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
ср 08  трав.чт 09  трав.пт 10  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Ринжук Лариса Василівна на Doc.ua
Ринжук Лариса Василівна
Лариса Василівна спеціалізується на лікуванні захворювань гінекологічного профілю і проведенні доплерометріі судинних середовищ плодово-плацентарного комплексу, ультразвукового дослідження в повному обсязі, скринінг дослідження в перинатології і т.д.
Юзько медікал центр
Прийом УЗД-спеціаліста – 150 грн.
вул. Трепка (О. Боярка), 1ана карті
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Галіц Любов Олексіївна на Doc.ua
Любов Олексіївна — досвідчений лікар-гінеколог, який спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні жіночих захворювань, в тому числі доброякісних і передракових станів шийки матки, веде вагітність і розробляє індивідуальні програми для майбутніх мам, володіє сучасними методами діагностики і лікування дисплазії шийки матки, проводить якісну консультацію в питаннях підбору контрацепції.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жебчук Аеліта Борисівна на Doc.ua
Аеліта Борисівна спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань, проводить пункцію яєчників, радіохвильову коагуляцію, ембріотрансфер, інсемінацію спермою, лапароскопію і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог Мовчан Олександр Філімонович на Doc.ua
Олександр Філімонович спеціалізується на акушерстві та естетичній гінекології. Лікар є сертифікованим тренером Institute Hyalyal. Проводить прийом і виконує процедури з естетичної медицини: інтимна контурна пластика, пластичні операції на промежині і піхві, ін'єкційна косметологія, метросальпінгографія. До напрямків роботи лікаря належить лікування: жіночого безпліддя, розтяжок, післяпологових рубців, стресового нетримання сечі, папілом. Лікар допомогає пацієнткам, не задоволеним візуальним виглядом інтимної зони, лікує запальні процеси
Центр здоров'я, приватне медичне підприємство
вул. Чехова 101на карті
Без районів
Лікар Гінеколог Лека Юлія Дмитрівна на Doc.ua
Юлія Дмитрівна лікар гінеколог, який спеціалізується діагностиці та лікуванні захворювань жіночих статевих органів.
Лікар Гінеколог Гижка Еріка Петрівна на Doc.ua
Гижка Еріка Петрівна
Лікар-гінеколог. Здійснює лікування патологій шийки матки, хвороб органів малого таза. Проводить терапію захворювань, які передаються статевим шляхом та ін.
Лікар Гінеколог Яворщук Тетяна Іллівна на Doc.ua
Яворщук Тетяна Іллівна
Лікар-гінеколог. Проводить консультативні прийоми пацієнток гінекологічного профілю. Займається питаннями жіночого репродуктивного здоров'я: здійснює лікування патологій шийки матки, хвороб органів малого тазу, проводить терапію захворювань, які передаються статевим шляхом та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Боднарюк Оксана Іванівна на Doc.ua
Оксана Іванівна лікар акушер-гінеколог і дитячий гінеколог, кандидат медичних наук. Проводить діагностику і лікування захворювань жіночих статевих органів у дорослих та дітей. Є членом асоціації акушерів-гінекологів