Чернівці
Базисмед, медичний центр

Базисмед, медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Неврологія Проктологія ... ще
Паркінг
«Базисмед» — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні втручання, здати аналізи в лабораторії, підписати декларацію з сімейним лікарем.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Рівненська, 5ана карті
Шевченківський

Лікарів можна викликати додому. Доступні віддалені онлайн-консультації.
Медичний центр «Базисмед» надає послуги з репродуктології, планування та ведення вагітності під наглядом досвідчених акушерок-гінекологинь зі стажем від 20 років.
Заклад приймає пацієнтів з 2013 року. В штаті понад 90 лікарів.

У МЦ «Базисмед» працюють три підрозділи:

Діагностичне відділення:

• ультразвукова діагностика для дорослих та дітей;
  • УЗД з еластографією;
  • пункції під контролем УЗД;
  • 3D і 4D-УЗД для вагітних;
  • ЕКГ і Холтер ЕКГ;
  • ендоскопія (цистоскопія, гастроскопія, бронхоскопія, гістероскопія);
  • відеоколоноскопія.

Лікарське відділення:

• алерголог-імунолог дорослий та дитячий;
  • гастроентеролог-дієтолог;
  • флеболог;
  • гінеколог дорослий та дитячий;
  • генетик;
  • дерматовенеролог та дерматокосметолог;
  • ендокринолог дорослий та дитячий;
  • інфекціоніст;
  • кардіолог дорослий та дитячий;
  • мамолог;
  • масажист;
  • невролог дорослий та дитячий;
  • онколог;
  • отоларинголог (лор) дорослий та дитячий;
  • педіатр, сімейний лікар та терапевт;
  • проктолог;
  • психолог
  • травматолог-ортопед дорослий та дитячий;
  • уролог дорослий та дитячий;
  • хірург дорослий та дитячий.

Хірургічне відділення. Оперативні втручання та процедури одного дня включають:

• гінекологію (біопсія, видалення зовнішніх новоутровень, гітероскопія, гістерорезектоскопія, ексцизія шийки матки, інтимна контурна пластика, пунктування кіст та інше);
  • мамологію (видалення доброякісних новоутворень);
  • онкологію (видалення бородавок, папілом, родимок на тілі);
  • проктологію (біполярна коагуляція, видалення зовнішніх папілом, кондилом, висічення епітеліальних куприкових ходів, латексне лікування геморою, анальних тріщин, прямокишкової нориці, трансанальне видалення поліпа, очисна клізма та інше);
  • травматологію (блокади, видалення мозолів та натоптишів, лікувальні пункції, розкриття бурси суглоба);
  • урологію (бужування уретри, висічення поліпу, інстиляція сечового міхура, масаж простати, циркумцизіо та інші);
  • флебологію (лазерне лікування варикозу (ЕВЛК), мініфлебектомія, склеротерапія «судинних зірочок»);
  • хірургію дорослих та дітей (біопсія, видалення атером, папілом, гігром, гідраденіту, ліпом, бородавок, кліщів, сторонніх тіл, накладання швів та інші втручання).
  • планування та ведення вагітності.

Заклад добре відомий за кордоном: сюди для лазерного лікування варикозу без болю, загальної анестезії, розрізів і швів, без госпіталізації та реабілітації в стаціонарі приїжджають з Італії, Польщі, Угорщини, Румунії.

Додатково «Базисмед» надає такі послуги:

• медичні маніпуляції (вимірювання тиску, пульсу, температури, підшкірні, внутрішньом'язові та внутрішньовенні ін’єкції та крапельне введення ліків, забір біоматеріалу, антиген-тест на COVID-19);
  • видача медичних довідок;
  • вакцинація;
  • консультації телефоном чи по відеозв’язку;
  • вигідні комплексні пакети обстежень;
  • системи знижок та програми лояльності;
  • подарункові сертифікати.

Понад 70 % нових пацієнтів приходять до центру за рекомендацією знайомих, які проходили тут обстеження чи лікування.

Назарій 27 Березень 2024
Дуже комфортна, зручна клініка. Дуже все сподобалося у цій клініці. Все було чудово.
Василь 12 Березень 2024
Клініка сподобалася
Василь 07 Березень 2024
Сподобалася клініка, досить комфортно у клініці, все зроблено для пацієнтів. Дуже привітні, уважні, ввічливі дівчата на рецепції працюють.
Андрій 14 Лютий 2024
Все добре було. Клініка хороша. Сподобалося, приємний персонал у клініці, дуже сильно сподобалося все. Все чудово пройшло.Дякую.
Максим 30 Листопад 2023
Клініка сподобалась, все пройшло нормально.