Чернівці

Центр малоінвазивної урології та лазерної хірургії

Клініка
add_box Урологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Вам потрібна кваліфікована допомога при урологічних захворюваннях у Чернівцях? Звертайтеся до лікаря уролога Василя Тарасовича Липки. Лікар проводить фахові консультації для дорослих та дітей з метою огляду та діагностики, амбулаторного та стаціонарного лікування для пацієнтів із скаргами на роботу зі сторони сечовидільної та сечостатевої системи. Пропонує тільки ефективне лікування для найшвидшого поліпшення вашого здоров`я
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Чорноморська 4-ана карті
Первомайський
0.0

Основним спектром роботи нашого центру є ендоскопічне («без розрізів») лікування нирок і захворювань сечовидільних шляхів з використанням сучасних технологій.
Протягом останнього десятиліття стрімкий розвиток медичних технологій, техніки, розхідних матеріалів, поява нових знань про фізіологію та патологію сечовидільної системи змінили урологію до непізнаванності.

На теперішній час практично немає місця відкритим операціям у лікуванні сечокам’яної хвороби, доброякісній гіперплазії передміхурової залози, онкологічним захворюванням.

Сучасні технології дозволяють через прокол на шкірі в 4 міліметра видалити камінь з нирки розміром до 7 сантиметрів або позбавитись аденоми простати і каменів сечовидільної системи розміром до 2 сантиметрів без пошкодження шкірних покривів. У нашій клініці проблему ниркової кольки, спричинену каменем сечоводу, можна вирішити в режимі одноденної госпіталізації, що дозволить уже через 1 годину після операції покинути клініку а наступного дня повернутись на роботу або зайнятись буденними справами.

Переваги ендоскопії очевидні:

• мінімальна травматизація тканин і органів пацієнта;
  • висока ефективність;
  • є повний візуальний контроль операції;
  • знижений ризик ускладнень;
  • швидка реабілітація;
  • косметичний ефект

Перехід з традиційної урології на повноцінну ендоскопічну (за прикладом кращих світових клінік) подібний зміні вашого кнопкового телефону на смартфоні.
Наша клініка має в наявності більшість існуючих у світі ендоурологічних технологій з доказовою ефективністю.

Ми оснащені найсучаснішим обладнанням:

• гольмієвий лазер Qwanta system 30;
  • цифрова рентгенівська С-дуга Simens з ангіографічними функціями;
  • ультразвуковий апарат Toschiba з інтервенційними функціями;
  • наркозна станція;
  • ендоурологічні стійки Storz, Aesculap;
  • ригідні та гнучкі уретеропієлоскопи одноразвого використання різних діаметрів Storz, Hawk, Hugo Med, Innovex;
  • міні-нефроскоп Storz;
  • гнучкий цистоскоп Olympus;
  • біполярний плазменний резектоскоп та електрохірургічний блок Olympus;
  • ультразвуковий скальпель Harmonic;

Дані оперативні втручання потребують використання великої кількості одноразового витратного матеріалу у вигляді гнучких провідників, лазерних волокон, сечовідних кожухів, бужів, стентів, нефростом, катетерів, корзинок, резекційних петель. Тому для проведення даних втручань потрібні фінансові ресурси. Усі витратні матеріали повинні бути доступними постійно, оскільки кожний клінічний випадок індивідуальний. До операції не завжди вдається точно спрогнозувати її хід. Тому в нашому арсеналі є весь асортимент розхідних матеріалів. Велике значення в організації ефективного і безпечного лікування хворих з ендоурологічними технологіями відіграє точна і швидка діагностика як до операції, під час її проведення, так і в після операційному періоді.
Це дозволяє коректно спланувати операцію, здійснити точну інтраопераційну навігацію, швидко виявити проблеми в післяопераційному періоді та вдало їх вирішити. З метою підготовки до втручання у більшості випадків виконується КТ органів сечовидільної системи. У клініці наявні експертні та мобільні апарати УЗД і лабораторія. Наша операційна оснащена сучасною -вентиляційною системою, яка дозволяє підтримувати оптимальні значення температури повітря, руху повітряних мас, вологості; підтримання бактеріальної чистоти – суворе дотримання мікробіологічного складу поступаючих у приміщення повітряних мас; – освітлювальною системою; – системою підігріву тіла пацієнта та інфузійних розчинів; Незважаючи на те, що час перебування в клініці, як правило, не перевищує 1 доби, ми створили максимальний рівень комфорту і безпеки під час проведення лікування. Функціонує 8 палат, в яких перебувають від одного до двох пацієнтів. Цілодобово працює пост медичної сестри. Всі палати обладнані відеонаглядом і кнопками екстреного виклику персоналу біля кожного ліжка. Тому в будь-який момент ми контролюємо Ваш стан. Окрім лікуючого доктора, станом Вашого здоров’я 24 години на добу опікується анестезіологічно-реанімаційна служба, черговий лікар якої завжди присутній в клініці.

За забезпечення медичними препаратами протягом лікувального процесу на 100% відповідає клініка (включено в вартість операції), всі необхідні ліки та препарати завжди є в наявності, тому при потребі ми розпочинаємо введення препарату протягом кількох хвилин, а не відправляємо Вас в Аптеку.

Комплекс вище наведених заходів, дозволяє Вам пройти складні моменти хвороби з найвищим рівнем комфорту та безпеки. А в комбінації високим рівнем кваліфікації та матеріально технічним забезпеченням наших лікарів, ви отримуєте максимально можливий результат.