Чернівці
Базисмед, медичний центр

Відгуки про клініку Базисмед, медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Неврологія Проктологія ... ще
Паркінг
«Базисмед» — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні втручання, здати аналізи в лабораторії, підписати декларацію з сімейним лікарем.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Рівненська, 5ана карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
25 відгуків
Ольга 19 Квітень 2024
Дуже хороше обслуговування у цій клініці, дуже хороші лікарі, які добре вміють усе пояснити, загалом все було досить зрозуміло.
Лілія 06 Квітень 2024
Все добре пройшло. Все дуже сподобалося.
Інна 05 Квітень 2024
Перепічка Михайло Петрович - хороший лікар, прийом сподобався. Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, єдине, ціни на послуги вище порівняно з іншими клініками
Оксана 03 Квітень 2024
Сподобалося усе в цій клініці, все було добре.
Мар'яна 01 Квітень 2024
Все було дуже добре у цій клініці. Пройшло все чудово.
Назарій 27 Березень 2024
Дуже комфортна, зручна клініка. Дуже все сподобалося у цій клініці. Все було чудово.
Василь 12 Березень 2024
Клініка сподобалася
Василь 07 Березень 2024
Сподобалася клініка, досить комфортно у клініці, все зроблено для пацієнтів. Дуже привітні, уважні, ввічливі дівчата на рецепції працюють.
Андрій 14 Лютий 2024
Все добре було. Клініка хороша. Сподобалося, приємний персонал у клініці, дуже сильно сподобалося все. Все чудово пройшло.Дякую.
Максим 30 Листопад 2023
Клініка сподобалась, все пройшло нормально.
1 2 3