Сторінка 5. Сторінка 5: Діагностичні центри Києва - Подільського района(48)

• Паркінг,
    • Вс: 9:00-15:00

вул. С. Данченка 32 Б. На карті

Подільський

• Діагностика захворювань серця і судин
      від 250 грн
    41 послуга діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Головний напрямок клініки CALM (Калм) – стоматологія, лазерна дерматоонкологія, трихологія. Ми використовуємо лазерні методики для видалення новоутворень, усунення дефектів шкіри та вікових змін. Безболісно, безпечно, швидко та ефективно проблеми зі шкірою вирішують у клініці CALM. А також представлено усі види ін'єкційних методик для покращення зовнішності, усунення зморшок та ліфтингу, видалення татуювань та татуажу, лазерна епіляція. ще

• Пн-Вс: 10:00-20:00

від 450 грн
    18 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

Ми застосовуємо точні методи діагностики щоб бути на крок попереду виникнення серйозних стоматологічних захворювань. Ми переконані в тому, що серйозна стоматологія не може існувати без застосування провідних технологій та результаті інноваційних світових досягнень. ще

• Пн-Сб: 9:00-19:00

• Рентген (рентгенография)
      від 800 грн
    48 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
    • Оплата карткою,

Центр медицини болю SPRAVNO – перша в Україні спеціалізована експертна клініка лікування хронічного болю. Наша команда лікарів різних спеціальностей володіє всіма методами діагностики та лікування хронічного болю. Ми діємо у відповідності зі світовими стандартами та протоколами лікування болю, які визнані міжнародними медичними спільнотами. ще

• Пн-Вт: 9:00-18:00
    • Чт: 9:00-18:00
    • Пт: 9:00-18:00
    • Сб: вихідний

вул. Межигірська, 28. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

0 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Центр репродуктивної медицини Nativita (Натівіта) спеціалізується на проведенні лікувально-діагностики заходів, пов'язаних безпліддям. Фахівці центру розробляють індивідуальне лікування для сімейних пар, спираючись на останні досягнення в біомедичних технологіях. ще

вул. Вишгородська, 45 А/6. На карті

Подільський

• Доплерографія судин (УЗДГ)
      від 200 грн
    • Ендоскопічні методи дослідження
      від 250 грн
      від 110 грн
    • Функціональна діагностика
    19 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Клініка сучасної гінекології та урології «Моя сім'я» під керівництвом лікаря-гінеколога Гонзель Катерини Миколаївни є багатопрофільним діагностичним і лікувальним закладом, що спеціалізується на наданні планової та термінової медичної допомоги пацієнтам на базі міжнародних і європейських протоколів та стандартів якості. Клініка «Моя сім'я» співпрацює з багатьма страховими компаніями і трьома незалежними лабораторіями. ще

• Сб-Нд: 9:00-18:00

вул. Волоська, 50/38. На карті

Подільський , м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

• Доплерографія судин (УЗДГ)
    • Діагностика захворювань серця і судин
      від 300 грн
    • Функціональна діагностика
      від 600 грн
    25 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

ANTI AGING CENTER — зупиняє час. З медцентром ті, хто слухає себе і своє тіло. Для кого турбота про здоров'я — це бажання. Бажання спілкуватися з досвідченими експертами, знайти спільну мову зі своїм організмом і знайти гармонію. Бажання ставати кращою версією і залишатися собою через час. Бажання краси і задоволення. І все — через здоров'я ще

• Пн-Сб: 9:00-19:00

• УЗД при вагітності
      від 540 грн
    16 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Диагностический центр «Point-3D» оказывает услуги обследования на современном конусно-лучевом компьютерном томографе. 3D визуализация позволяет установить точный диагноз, правильно спланировать имплантацию, диагностировать состояние околоносовых синусов с идеальной точностью (зубы, челюсти, сустав, пазухи, патологические очаги). Обследование осуществляется быстро и безопасно, с безупречным качеством и бесплатной программой для просмотра и анализа ще

• Сб: вихідний
    • Нд: вихідний

ул.Николая Пимоненко, 10-А. Городская стоматологическая поликлиника, 3 этаж, кабинет 308. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

• КТ