8 відгуків

Клініка судинних інновацій ІстинаVeritas

Клініка судинних інновацій ІстінаVeritas - лікування і профілактика серцево-судинних захворювань. В установі практикуються унікальні інноваційні методики, індивідуально орієнтована програма лікування для кожного, працюють висококваліфіковані фахівці і сучасна медична апаратура для діагностики та контролю процесу одужання ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Академіка Вильямса, 4. На карті

Голосіївський , м.Виставковий центр, м.Васильківська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Сучасна діагностика та інноваційні методи лікування і профілактики серцево-судинних захворювань в клініці дозволяють вирішити проблему комплексно - діагностувати хвороби на ранній стадії, лікувати причини і весь організм в цілому.

Основна перевага клініки здорових судин - фахівці підходять до хвороби комплексно, використовуються сучасні методи діагностики і лікування, є свій штат лікарів-науковців, які постійно працюють над підвищенням власної кваліфікації в різних областях медицини. Тут проводиться діагностика, первинна та вторинна профілактика, лікування та реабілітація.

Основні напрямки клініки:

• синдром хронічної втоми;
  • метеочутливість;
  • зниження пам'яті;
  • порушення сну;
  • наслідки черепно-мозкових травм і ін.

В установі також проводиться діагностика за допомогою капіляроскопії, судинного скринінгу, УЗД, ЕЕГ, ЕКГ. Відомо, що більшість хвороб можна виявити на ранній стадії до появи виражених (клінічних) симптомів. Технологія судинного скринінгу - капіляроскопія, дозволяє завчасно виявити інсульт, інфаркт, онкозахворювання до появи симптомів.

За бажанням пацієнта тут можна пройти комплексне обстеження - діагностику всіх органів і систем організму.

Мені сподобалося, дуже приємний, привітний персонал. Діагностику зробили чітко та швидко, зрозуміло та цікаво подають інформацію. Видно, що люди у цій клініці знають свою справу. Візитом залишилася задоволена, рекомендую клініку.

Анастасия, 22.12.2021

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

просп. Николая Бажана, 30. На карті

ул. А. Ахматовой, 46. На карті