Кліника сімейного здоров’я «ДЖИ АЙ МЕД»

Клініка GI Med надає своїм пацієнтам діагностичні послуги найвищої якості. У клініці проводять УЗД-діагностику, ЕКГ, біопсію, кольпоскопію, ФГДС. Фахівці клініки мають великий досвід роботи, а сама клініка обладнана новою сучасною апаратурою ще

Бульвар Кольцова, 14д. На карті

Святошинський , м.Академмістечко, м.Житомирська, м.Святошин

У клініці GI Med надають діагностичні послуги найвищої якості. У GI Med є все необхідне обладнання для проведення ультразвукової діагностики організму, функціональної діагностики серцево-судинної системи, гінекологічного обстеження, діагностики вагітності. Клініка обладнана новою медичною апаратурою та матеріалами.

Клініка GI Med пропонує такі діагностичні послуги, як:

• ЕКГ
  • Біопсія
  • Доплерографія судин
  • УЗД органів і систем організму (нирок, молочних залоз, органів малого тазу)
  • УЗД при вагітності
  • ФГДС
  • Кольпоскопія

Переваги клініки GI Med:

• Сучасне обладнання
  • Висококваліфіковані фахівці
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови

Дуже сподобалася клініка. Було доволі зручно, комфортно у цій клініці. Дуже привітний, ввічливий персонал.

Валерія, 09.04.2024

Персонал дуже привітний. Лікар який проводив УЗД дуже сподобався як людина та як фахівець, був дуже уважний та обережний. Рекомендую

Наталія, 02.04.2024

Все було дуже зручно, все зробили дуже добре, персонал приємний. УЗД спеціаліст сподобався, все пояснив, я задоволена

Ніна, 14.03.2024

Швидко все пройшло і відношення мені сподобалося, було хороше. Все добре відбулося.

Ірина, 20.01.2024

Все було супер, на ресепшен приємні дівчата, лікар також приємний, все оглянув, проконсультував, розповів що робити далі. Все було чудово.  Якби всі так ставились до пацієнтів, то можливо менше людей хворіло. Дякуємо!

Олексій, 20.09.2023

ул. Ковпака, 3. На карті