Віва на Оноре де Бальзака

• Оплата карткою,
  • Пн-Нд: цілодобово

вул. Оноре де Бальзака, 85А. На карті

Деснянський , м.Чернігівська

Клініка Viva (Віва) на Троєщині має нове і точне обладнання для проведення дуплексного сканування, 3D УЗД, УЗ-діагностики всього організму, функціональних досліджень роботи серця, головного мозку, відеоендоскопічних досліджень і лабораторного аналізу.

Саме у Viva на Троєщині ви можете швидко пройти сучасну електроенцефалографію і реоенцефалографію (ЕЕГ і РЕГ) головного мозку. А для дітей до року у клініці можна пройти нейросонографію, інакше - УЗД мозку.

Для пацієнтів з підозрою або наявністю серцево-судинної патології в клініці проводяться такі дослідження, як добовий контроль ЕКГ (Холтер) і АТ, ехокардіографія - УЗД серця.

Дослідження судинної системи організму у Viva на Троєщині здійснюється за допомогою реовазографії (кінцівки) і дуплексного сканування судин шиї, голови, кінцівок, нирок, черевної порожнини, статевих органів (чоловіки) і ін.

Послуги клініки Viva (Віва) на Троєщині

• судини нирок;
    • матково-плацентарний кровотік;
  • Ультразвукова діагностика (діти і дорослі):
    • черевна порожнина;
    • органи малого тазу (чоловіки, жінки, діти);
    • сечовий міхур;
    • нирки / наднирники;
    • мошонка;
    • щитовидна залоза;
    • суглоби;
    • жовчний міхур з визначенням функції;
    • молочні залози;
    • слинні залози;
    • тимус (діти до року);
    • лімфовузли та ін .;
    • УЗД для вагітних I-III триместри (фотодокументація, запис на диск);
  • Функціональна діагностика:
    • ЕЕГ / РЕГ;
    • ЕКГ / Холтер;
    • добовий моніторинг артеріального тиску;
    • РВГ судин кінцівок;
    • спірометрія з пробами і без;
  • відеоендоскопія:
    • кольпоскопія;
    • гістероскопія;
    • гастроскопия;
    • цистоскопія і ін.

Сама клініка доволі непогана. Але люди які працюють на рецепції мені не дуже сподобалися. Мене записали спочатку на одну годину, потім перенесли на пізніше. Я пішла на зустріч, але на візит я так і попала з величезним запізненням по часу, про це мене ніхто не попередив. Я плачу кошти за візит, значить потрібно ставитися до пацієнтів порядно. Клієнтоорієнтованість у клініці просто нульове. Потім довелося ще очікувати на результати обстеження, так на мене дивилися ніби для чого я сюди прийшла взагалі. Зовсім було не комфортно у цій клініці з таким відношенням до пацієнтів.

Євгенія, 12.07.2024
Відповідь клініки
Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Нажаль при стабілізаційних відключеннях можливі випадки непередбачуваних затримок, але ми щодня намагаємось мінімізувати їх. Можемо вас запевнити, що ваше звернення розглянуто, зроблені відповідні висновки. Ми будемо і в подальшому працювати для покращення нашого сервісу.
19.07.2024

Прийняли по часу, запросили до кабінету, усе відбулось чітко, Я отримала необхідне.

Катерина, 02.07.2024

В клініці все було добре, флюорографію провели швидко, але висновок діагностики довелося сорок хвилин чекати

Катерина, 02.07.2024

Клініка дуже сподобалася. Зробили все дійсно швидко та якісно. Дуже ввічливий персонал у клініці, дуже сподобалося що пройшло все вчасно, не було взагалі ніяких черг у цій клініці.

Яна, 28.06.2024

Робив гастроскопію, залишився задоволеним гарним обслуговуванням та тим, що під час діагностики не було сильної реакції на введення зонда.

Василь, 22.06.2024

вул. Щекавицька, 36.

Харківське шосе, 49а.

смт. Козин, вул. Київська, 169.

вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговського, 3).

с. Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка).

вул. Вадима Гетьмана, 1 в.

вул. Лаврухіна, 6.

вул. 49-та Садова, 28.