Віва на м. Либідська

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Viva (Віва) на м. Либідської - діагностичний центр, у якому лікарі готові допомогти у виявленні та лікуванні різних захворювань. Вони працюють на сучасному обладнанні, що дозволяє проводити УЗД-дослідження, функціональну і ендоскопічну діагностику максимально точно. Лікарі пояснюють мету і результати обстеження, а при необхідності пацієнт отримує консультацію вузькопрофільного фахівця з метою отримання рекомендацій щодо терапії ще

• Пн-Вс: 8:00-21:00

вул. Антоновича, 155. На карті

Голосіївський , м.Либідська

Діагностичний центр «Viva» на Либідській дає можливість пройти УЗД-дослідження, ендоскопічні дослідження, а також функціональну діагностику.  Дослідження проводяться висококваліфікованими лікарями на професійному рівні, а при необхідності пацієнт отримує усі необхідні рекомендації щодо лікування.

Діагностичне відділення Viva (Віва) на Либідській

• молочних залоз;
    • плода;
    • передміхурової залози;
    • серця;
    • суглобів, у тому числі тазостегнових;
    • щитовидної залози;
    • шийка матки;
    • УЗД вагітним;
    • доплерографія;
    • 3D УЗД;
    • трансвагінальне УЗД та ін .;
  • ендоскопія:
    • фіброскопія (діагностика хвороб внутрішніх органів);
    • фіброгастроскоп - діагностика слизової оболонки шлунка;
    • ректоскопія - дослідження прямої кишки;
    • кольпоскопія.
  • функціональна діагностика:
    • електрокардіографія;
    • ехокардіографія;
    • добовий моніторинг АТ і ЕКГ.
    • дерматоскопія.

Переваги «Viva» на Либідській:

• дослідження проводяться на новітній апаратурі фахівцями з великим досвідом роботи;
  • діагностичні маніпуляції проводяться у зручний для пацієнта час за попереднім записом без черг;
  • після проведених досліджень кожен пацієнт може отримати консультацію вузькопрофільного лікаря і рекомендації щодо лікування;
  • професіоналізм лікарів і доброзичливість дозволяють легко пройти дослідження і отримати повну інформацію про власне здоров'я.

Обладнання клініки Viva (Віва) на м. Либідська

Обладнання клініки «Viva»:

• апарати ALOKA, Alpha 10, ALOKA SSD 4000, MEDISON SonoAce 8000;
  • портативні апарати УЗД, за допомогою яких можна моментально проводити дослідження, у тому числі доплер;
  • фіброскоп, за допомогою якого проводиться діагностика патологій внутрішніх органів;
  • фіброгастроскоп (тонкий зонд) для введення в шлунок (через рот) з метою діагностики слизової оболонки шлунка;
  • ректороманоскоп (проводиться дослідження прямої кишки);
  • електрокардіограф та ін.

Я приходив на діагностику, мені сподобалося, що лікар провела добре УЗД, все пояснила і дала поради до якого спеціаліста потрібно звернутися, у мене позитивні враження

Руслан, 11.04.2024

В клініці дуже приємно було знаходитися, все розказали і все пояснили, діагностику провели добре. Невелике побажання, не весь персонал в клініці розмовляє державною мовою, ставлюся до цього з розумінням, але краще звернути на це увагу

Тетяна, 05.04.2024

Візитом залишилась задоволена - лікар УЗД, під час діагностики дала відповіді на питання що мене хвилювали, та надала рекомендації.

Надія, 18.01.2024

В клініці слабе місце - це адміністратори на ресепшен. Коли людина звикає до приватних клінік, то вже розуміє які стандарти мають бути до клініки. Ти заходиш, тебе зустрічає адміністратор, одягаєш бахіли і йдеш далі. В цій клініці не так. Ти заходиш, адміністратора нема, вона десь "лялякає", це не для клініки, це не є нормально. Тому я розумію, чому на гуглі так багато відгуків на клініку на одиницю. З лікарем діагностики все було добре, все чітко, все ясно, вчасно, доступно, без питань. Клініці потрібно поміняти адміністратора і все буде добре.

Дмитро, 15.12.2023

Гарне відношення, після УЗД, усе зрозуміло пояснили. Не маю ні яких нарікань.

Наталія, 19.10.2023

вул. Щекавицька, 36.

Харківське шосе, 49а.

смт. Козин, вул. Київська, 169.

вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговського, 3).

с. Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка).

вул. Вадима Гетьмана, 1 в.

вул. Лаврухіна, 6.

вул. 49-та Садова, 28.