Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Предславинській

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Оксфорд Медікал» на Предславинській - багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, який надає послуги дітям з першого року життя і до повноліття. Клініка має в своєму розпорядженні власну лабораторію, де можна здати всі види аналізів, і навіть кабінетами ультразвукової діагностики та ендоскопії ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Предславинська, 29. На карті

Печерський , м.Палац Україна

«Оксфорд Медікал» на Предславинській - дитяча поліклініка в центрі Києва

«Оксфорд Медікал» на Предславинській - медичний центр, що входить в однойменну міжнародну мережу клінік, представлену в Україні 26 відділеннями у 19 містах.  Тут надають кваліфіковану медичну та діагностичну допомогу дітям з першого року життя і до повноліття.

Напрямки роботи медцентру:

• ультразвукова діагностика: серця, щитовидної залози, нирок, мозку (дітям до одного року для виявлення вроджених вад), суглобів, органів сечостатевої системи і черевної порожнини, доплерографія;
  • ендоскопія;
  • лабораторні аналізи;
  • профогляди перед дитячий садок;
  • профогляди перед школою;
  • вакцинація.

Також, в клініці ведуть прийом педіатри і вузькоспеціалізовані фахівці: дерматологи, гастроентерологи, отоларингологи, ендокринологи, урологи, хірурги, неврологи.

Обстеження у клініці проводиться на апаратах експертного класу виробництва компанії Philips.  Використання сучасного обладнання дозволяє проводити діагностику швидко, комфортно для пацієнта і високою якістю зображення, що допомагає поставити діагноз максимально точно.

У дитячій поліклініці «Оксфорд Медікал» доступна профілактична вакцинація від:

• гепатиту А і В;
  • кору, паротиту та краснухи;
  • дифтерії та кашлюку;
  • вірусного гастроентериту;
  • папіломавірусу;
  • менингококка і пневмококка;
  • гемофільної інфекції;
  • реакція Манту.

Прийом відбувся вчасно, лікар УЗД спеціаліст чітко відповів на питання, дуже уважно провів дитині діагностику, дав свої коментарі. У нас ніяких запитань до клініки, ми задоволені візитом

Олександра, 07.09.2024

Лікарем діагностом дуже задоволена, все чудово, дякую.

Тамара, 08.08.2024

Робила комплексне узі. Лікарка дуже чуйна, все перевірила, впродовж узі розповідала, що бачить і в якому стані (якщо це можна так назвати). Відповідала на питання, радила до кого звернутися. Здається отримала більше аніж очікувала від простого узі:) Навіть гель був тепленьким

Анна, 09.02.2021

С доктором приятно было общаться. Всем доволен.

Сергей, 12.12.2019

Очень понравился прием, нужную информацию получила, доктор очень доброжелательный, квалифицированный.

Людмила, 21.11.2018