Відгуки про діагностичний центр Ок Клінік

• Оплата карткою,
  • Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

Дарницький , м.Вирлиця

Дуже комфортно було. Дуже сподобалося у клініці.

Людмила, 31.01.2024

Не уважний персонал, процедура проводилася 3-5 хв., я не вважаю її якісною.

Калістая, 29.01.2024

Кваліфіковані лікарі у клініці. Сподобався підхід до пацієнтів, всі ввічливі, компетентні. Все пройшло на високому рівні, все супер.

Надія, 24.01.2024

Все чудово пройшло. Не вперше уже звертаємося у цю клініку. Нам все підходить. Обслуговування подобається.

Емілія, 16.01.2024

Пройшло все добре. Все сподобалось у клініці.

Тетяна, 16.01.2024

Усе відбулось добре - прийняли вчасно, діагностику зробили швидко, усі були привітні. Залишився задоволеним.

Михайло, 16.01.2024

Зручне місце розташування, усе чисто, приємний та професійний лікар УЗД.

Анастасія, 13.01.2024

Все нормально пройшло. Сподобалась клініка.

Сергій, 13.01.2024

Чудова клініка в якій працює чудовий персонал, я майже не чекала, чисто, професійні лікарі діагности.

Ірина, 11.01.2024

Сподобалось усе - починаючи зі входу, де сидять ввічливі, приємні люди які розказали куди йти, що робити, як поводитись. Також лікар УЗД, обслужив дуже добре. Візитом залишилась задоволена.

Тетяна, 10.01.2024

Все добре пройшло, приміщення трошки затісне у клініці.

Ольга, 09.01.2024

Мені сподобалась клініка, можу порівняти з іншою клінікою де я робила ту саму процедуру, але раніше. В клініці мені приділили більше уваги людям, більш досконально все обстежують, розширено описують висновок

Тетяна, 08.01.2024

Дуже задоволена. Надали багато інформації, все пояснили.

Діана, 06.01.2024

Клініка та сервіс на найвищому рівні, я задоволена обслуговуванням на всі сто відсотків. Дякую.

Наталія, 28.12.2023

Сподобалось у клініці. Привітний персонал. Лікар на УЗД все  коментувала, пояснювала, відкрито спілкувалася. Все було дуже комфортно.

Світлана, 27.12.2023

Все було чудово, прийом почався вчасно, персонал привітний, все дуже професійно. Лікар діагностики мені все розказав, показав, прокоментував, мені все було зрозуміло і дуже приємно

Юлія, 27.12.2023

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Ольга, 23.12.2023

Мені сподобалось. Лікар діагностики дуже хороша. На всі мої питання, лікар дала відповіді, я задоволена. В клініку зверталась вже не перший раз, клініка теж подобається

Олена, 22.12.2023

Все сподобалось. Клініка сподобалась. Рекомендую, щоб були вказівники, а то дуже складно знайти клініку.

Євген, 21.12.2023

Усі були уважні, вчасно, швидко та якісно провели діагностику. Візит пройшов дуже гарно.

Катерина, 21.12.2023

Клініка дуже сподобалася, проведенням діагностики задоволена.

Мария, 21.12.2023

Все сподобалось у клініці.  Лікарі теж сподобались. Швидко все відбулося, результати зразу видали - це дуже зручно. Прийняли нас навіть трохи  скоріше.

Катерина, 20.12.2023

Усе сподобалось, лікар УЗД гарна, мені сподобалась - жіночка така уважна, усе зробила як треба.

Анжела, 20.12.2023

Все було дуже гарно, вчасно, нам сподобалось. Якщо буде необхідність, будемо звертатися в клініку ще

Надія, 18.12.2023

В клініці на всі питання відповіли, ніякої затримки не було, все чисто, все дуже сподобалось. Прийом відбувся вчасно, були питання телефонував, задоволені. Єдина порада, смс нагадування про запис на завтра, відправляти з точною датою коли буде прийом

Сергій, 18.12.2023

бульвар Леси Украинки, 23-б. На карті