Отзывы о диагностическом центре Ок Клиник

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карте

Дарницкий , м.Вырлица

Все добре пройшло, приміщення трошки затісне у клініці.

Ольга, 09.01.2024

Мені сподобалась клініка, можу порівняти з іншою клінікою де я робила ту саму процедуру, але раніше. В клініці мені приділили більше уваги людям, більш досконально все обстежують, розширено описують висновок

Тетяна, 08.01.2024

Дуже задоволена. Надали багато інформації, все пояснили.

Діана, 06.01.2024

Клініка та сервіс на найвищому рівні, я задоволена обслуговуванням на всі сто відсотків. Дякую.

Наталія, 28.12.2023

Сподобалось у клініці. Привітний персонал. Лікар на УЗД все  коментувала, пояснювала, відкрито спілкувалася. Все було дуже комфортно.

Світлана, 27.12.2023

Все було чудово, прийом почався вчасно, персонал привітний, все дуже професійно. Лікар діагностики мені все розказав, показав, прокоментував, мені все було зрозуміло і дуже приємно

Юлія, 27.12.2023

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Ольга, 23.12.2023

Мені сподобалось. Лікар діагностики дуже хороша. На всі мої питання, лікар дала відповіді, я задоволена. В клініку зверталась вже не перший раз, клініка теж подобається

Олена, 22.12.2023

Все сподобалось. Клініка сподобалась. Рекомендую, щоб були вказівники, а то дуже складно знайти клініку.

Євген, 21.12.2023

Усі були уважні, вчасно, швидко та якісно провели діагностику. Візит пройшов дуже гарно.

Катерина, 21.12.2023

Клініка дуже сподобалася, проведенням діагностики задоволена.

Мария, 21.12.2023

Все сподобалось у клініці.  Лікарі теж сподобались. Швидко все відбулося, результати зразу видали - це дуже зручно. Прийняли нас навіть трохи  скоріше.

Катерина, 20.12.2023

Усе сподобалось, лікар УЗД гарна, мені сподобалась - жіночка така уважна, усе зробила як треба.

Анжела, 20.12.2023

Все було дуже гарно, вчасно, нам сподобалось. Якщо буде необхідність, будемо звертатися в клініку ще

Надія, 18.12.2023

В клініці на всі питання відповіли, ніякої затримки не було, все чисто, все дуже сподобалось. Прийом відбувся вчасно, були питання телефонував, задоволені. Єдина порада, смс нагадування про запис на завтра, відправляти з точною датою коли буде прийом

Сергій, 18.12.2023

Все добре пройшло. Нормальна клініка. Рекомендую іншим цю клініку. Немає ніяких зауважень.

Віталій, 16.12.2023

Сподобалося у клініці. Зручно було, приємне відношення до пацієнтів зі сторони персоналу.

Альона, 16.12.2023

Сподобалось у клініці. Сервіс добрий,  дівчата приємні на ресепшені.

Микола, 13.12.2023

Діагностику провели добре, сервіс гарний , дякую.

Андрій, 13.12.2023

В клініці була на діагностиці у різних УЗД спеціалістів.  Мені дуже сподобалось. Всі спеціалісти дуже хороші, дуже уважні лікарі, персонал клініки дуже приємний. Лікарі дуже компетентні, надали мені всю інформацію, на всі мої питання відповіли

Інна, 12.12.2023

Дуже задоволені сервісом та проведенням діагностики.

Олександр, 11.12.2023

Не перший раз користуємося послугами цієї клініки, сервісом дуже задоволені. Дякую!

Валентина, 08.12.2023

Дуже добре все пройшло. Я дуже задоволена. Дякую

Тетяна, 07.12.2023

Задоволена візитом в клініку, комфортно, дякую.

Катерина, 05.12.2023

Супер все пройшло.Все добре, пройшло все чітко, на записаний час прийняли, все розповіли, дуже грамотні фахівці. Краще, мабуть не буває. Все на відповідному високому рівні. Я була вже тут не вперше, дуже подобається мені тут проходити діагностику.

Тамара, 05.12.2023

ул. Р. Окипной, 5. На карте