Отзывы о диагностическом центре Ок Клиник

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Сб-Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж корпус В. На карте

Дарницкий , м.Вырлица

Хороша клініка, діагностику провели добре, клініка подобається, зауважень не було

Анна, 29.06.2024

Все відбулося вчасно це дуже сподобалося. Пройшло все досить чітко, швидко та якісно. Приємно вразили ціни на медичні послуги, одні з найбільш лояльніших цін у місті Ви ніде більше таких не знайдете.

Євген, 24.06.2024

Клініка дуже сподобалася, дуже сильно сподобався лікар, який проводив діагностику. Дійсно класний спеціаліст, надав чудово консультацію та багато корисної інформації стосовно моєї проблеми.

Олег, 21.06.2024

В клініці працює максимально уважний персонал, зручне місцеперебування клініки. Все пройшло чудово

Яна, 18.06.2024

Діагностику провели добре, прийом сподобався, все вчасно, візитом в клініку задоволені

Любов, 17.06.2024

Візитом задоволена - лікар що проводив мені діагностику усе показав та пояснив.

Олена, 17.06.2024

Хороша клініка, персонал у клініці дуже комфортний та привітний. Загалом все досить добре було у цій клініці.

Анастасія, 17.06.2024

Клініка дуже сподобалася. Медперсонал та лікарі дуже всі хороші, обслуговування чудове. Дуже добре все було у цій клініці.

Олександр, 14.06.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці. Все було доволі зручно та комфортно. Сподобалося що все пройшло вчасно, не було ніяких затримок і не довелося ні на що очікувати.

Оксана, 12.06.2024

В клініці все добре, діагностикою задоволена, дякую.

Вікторія, 11.06.2024

Все було добре, мене все влаштувало, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби,дякую.

Людмила, 11.06.2024

Все добре було, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Владислав, 11.06.2024

На жаль лікар який проводив діагностику виявився абсолютно не кваліфікованим спеціалістом.

Антон, 10.06.2024

Хороша клініка, все було добре та вчасно.

Людвік, 10.06.2024

Дуже класний сервіс у клініці. Все пройшло оперативно та якісно. Консультація була інформативна та у повному обсязі, процедура теж була виконана добре.

Артем, 06.06.2024

Загалом все пройшло добре. Але була затримка по часу. Довелося очікувати - це не дуже нам сподобалося. Хотілося б щоб все відбувалося вчасно.

Ганна, 03.06.2024

Сподобалось що немає черг, прийняв кваліфікований персонал, як прийшли, одразу зробили діагностику. Усе пройшло добре. Дякую.

Світлана, 02.06.2024

Вдруге уже відвідувала дану клініку. Мені тут все дуже підходить, персонал ввічливий, лікарі чудові, сама атмосфера у клініці приємна. Загалом ця клініка мені дуже подобається.

Надія, 31.05.2024

Все добре було у цій клініці. Найкращі відгуки про цю клініку. Все пройшло вчасно. Мені все дуже сподобалося.

Жанна, 23.05.2024

Все на відмінно. сталвю однозначно пятірку, дякую!

Андрій, 22.05.2024

Дуже толкові лікарі у цій клініці. Сама клініка теж непогана, все дуже сподобалося.

Олександр, 22.05.2024

Сподобалася клініка, залишилися задоволені, дякую.

Олександра, 17.05.2024

Все було чудово, діагностику провели добре. Велика подяка лікарю діагностики!

Олена, 16.05.2024

Гарне обслуговування, я задоволена, дякую.

Тетяна, 13.05.2024

Усе сподобалось - сервіс, обслуговування, лікар, що проводив мені УЗД.

Ігор, 13.05.2024

ул. Ростиславская (ул. Маршала Рыбалка, 11-Б). На карте