Ок Клінік

• Оплата карткою,

З відкриттям нового медичного центру «Ок Клінік» на Лівому березі його жителі і жителі інших районів Києва отримали можливість пройти якісне ультразвукове і функціональне обстеження всього організму на сучасних апаратах Imagic Agile і My Lab 25 Gold від світових лідерів по виробництву медичного обладнання, компаній Kontrоn Medical і Esaote. Всі дослідження проводяться кваліфікованими лікарями, які перебувають у різних Всеукраїнських асоціаціях, Світовій Федерації Українських Лікарських Товариств та інших організаціях. ще

• Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

Дарницький , м.Вирлиця

Нещодавно відкритий, медичний центр «Ок Клінік» вже зарекомендував себе як висококласний центр діагностики експертного класу. У «Ок Клінік» пацієнтам надають найширший спектр досліджень під керівництвом дипломованих лікарів з ім'ям, на апаратурі преміум-класу і в умовах максимального комфорту.

Перелік діагностичних досліджень, які можна пройти в медичному центрі «Ок Клінік»:

• функціональна діагностика:
    • ЕКГ (електрокардіографія);
    • добовий моніторинг ЕКГ по Холтеру (24 години і 48 годин);
    • спірометрія з/без функціональними пробами;
  • ультразвукова діагностика:
    • щитовидної залози;
    • молочної залози з локальними лімфовузлами;
    • черевної порожнини з/без допплерівського картування;
    • нирок, сечового міхура;
    • передміхурової залози;
  • ЕхоКГ (УЗД серця);
  • доплерографія:
    • судин голови та шиї;
    • судин нижніх кінцівок і ін.

Ультразвуковий спектр досліджень в «Ок Клінік» проводиться на обладнанні преміум класу від світових лідерів ринку ультразвукового устаткування Kontrоn Medical і Esaot.

Ультразвукова мобільна система Imagic Agile від Kontrоn Medical, за допомогою якої можна проводити весь спектр ультразвукових досліджень в кардіології: «стрес» дослідження, «асінхронізм», «регіональне скорочення», «діастолічна функція», а також проводити через стравохідну ехокардіографію для пацієнтів різного віку.

Також з її допомогою можливе проведення діагностики судин, транскраніальних ультразвукових досліджень, діагностики молочної залози, черевної порожнини, органів малого таза і безліч інших досліджень.

З цією метою апарат оснащений цілим рядом ексклюзивних технологій:

• Myocardial Strain, революційна технологія, за допомогою якої можливо оцінювати кінетику і деформацію міокарда за двовимірним зображенню;
  • Intima-Media Thickness, дає можливість проводити радіочастотний аналіз співвідношення тканин периферійних артерій, що дозволяє виявити серцево-судинні ризики задовго до їх прояву;
  • Stess Echo, індивідуальна програма для проведення стрес-ехографії і багато іншого.

Ультразвукова система з кольоровим доплером My Lab25 Gold від Esaot, оснащена технологією тканинної гармоніки T.E.I., що дозволяє досягати революційного якості і рівня діагностики.

Більш того, в апарат вбудований унікальний в своєму роді ендокавітальний датчик, що має надширокий кут огляду в 200 градусів.

Переваги проведення діагностики в медичному центрі «Ок Клінік»:

• кваліфіковані лікарі, що є членами  різних лікарських Всеукраїнських асоціаціях, Світовій Федерації Українських Лікарських Товариств та інших організаціях;
  • ультрасучасне обладнання преміального класу;
  • відсутність черг, прийом по заздалегідь узгодженому запису;
  • комфортне місце розташування, привітний персонал.

Хороша клініка. Було все чудово у цій клініці. Все зробили якісно та швидко, питань взагалі ніяких немає до цієї клініки.

Микола, 22.04.2024

У клініці спеціалісти дуже компетентні, підходять до обстеження досить скрупульозно. З результатами обстеження я ознайомлений, зробили все мені чітко та якісно. На даному етапі мене все повністю влаштувало.

Валерій, 20.04.2024

Я дуже задоволена лікарем УЗД, дуже хороший спеціаліст і дуже хороша людина. Клініка хороша, персонал гарно ставиться до пацієнтів, я задоволена візитом

Лідія, 17.04.2024

В клініці дуже хороший лікар УЗД спеціаліст, дуже уважний, все ретельно перевірив, дав гарні поради, я задоволена лікарем

Любов, 14.04.2024

Дуже гарне враження, лікар УЗД спеціаліст все зробив без зауважень, я задоволена

Олена, 14.04.2024

г. Киев, ул. Раисы Окипной, 8Б. На карті