Отзывы о диагностическом центре Ок Клиник

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карте

Дарницкий , м.Вырлица

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Тетяна, 20.07.2023

Визитом осталась довольна, обслужил очень внимательный персонал.

Людмила, 18.07.2023

В клініці дуже гарний лікар узд-спеціаліст, дуже професійний, ми дуже задоволені

Ємілія, 17.07.2023

Дівчатка швидко зробили мені ЕКГ, і практично відразу видали результат із розшифровкою, було чисто і прохолодно, тому час очікування не був виснажливим. Залишилась цілком задоволена.

Яна, 11.07.2023

Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволена.

Алла, 08.07.2023

Візит пройшов комфортно, швидко, за записом. Лікар, який проводив мені УЗД - професіонал. Залишилася задоволена, в майбутньому планую навідатися до цієї клініки ще. Вже рекомендувала своїй знайомій.

Ірина, 03.07.2023

Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволений. За потреби звертатимусь ще. Клініку рекомендую.

Артем, 27.06.2023

Все сподобалося, все на найвищому рівні, все пройшло чудово! Планую в майбутньому, якщо виникне потреба, звертатися до них ще. Рекомендую.

Владислав, 23.06.2023

Мій син робив дослідження в цьому центрі, ЕНМГ. З 2021 р. у сина мононевропатія променевого нерву, яка повністю не лікується. За результатами дослідження не підтверджується наявності ураження нерву. Розуміючи, що такого не може бути, син зробив дослідження в іншому центрі, де підтвердилося демієлінізація нерву. Отже, можна сказати, що довіри до цієї клініки нуль. Робіть висновки, ніж звертатись до ОкКліники. Марно витрачені кошти. Якщо клініка себе поважає, то могла б повернути кошти за фактичне не надання послуги належної якості.

Гусаров Владислав , 03.06.2023

Визитом в клинику осталась очень довольна - меня встретил приветливый и профессиональный персонал. Буду обращаться к ним ещё. Клинику рекомендую.

Олена, 20.03.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Артем, 11.01.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал, світле затишне приміщення. Отримав усе на що розраховував, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Євген, 09.01.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, який проводив ЕЕГ, проконсультував мене за результатами діагностики. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Алла, 12.12.2022

Візитом залишився задоволеним. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Роман, 25.11.2022

Я залишився дуже незадоволеним візитом у клініку, особливо поведінкою медсестри – помічниці УЗД-фахівця! Я привів на діагностику дитину, у цей час привели як зрозумів, з державної клініки жінку на ЕКГ і медсестра стала наполягати, щоб на наш час прийняли не нас, а ту жінку, лікар став на наш бік і все ж таки прийняв сина, але медсестра весь час підганяла лікаря, не дала можливості для уточнення деяких моментів, на які у мене виникли питання. Я заплатив гроші й розраховував, що за них отримаю професійніше ставлення, а вийшло зовсім не так. Не рекомендую.

Сергій, 24.11.2022

Я восхищаюсь, все было замечательно! Очень внимательные девочки на рецепции. А доктор и медсестра, которые меня обслуживали, вообще, очень приятные.

Наталия, 10.12.2021

Очень понравился сервис клиник, комфортно находится, есть место где посидеть, приветливый персонал. Все очень понравилось

Людмила, 09.12.2021

Диагностику сделали быстро, чётко, профессионально. Остался доволен.

Вадим, 24.11.2021

Чудовий персонал. Лікар, що робив мені діагностику, професіонал. І аппаратура в клініці хороша. Усім залишилась задоволена.

Анастасія, 16.11.2021

Клиника хорошая, персонал приветливый, работают быстро и качественно.

Валентина, 02.11.2021

В клинике очень приятный персонал, в частности доктор, который проводил мне диагностику. Он очень хорошо, прямо настраивает на позитив! Мне приходится часто посещать разные клиники, и во многих местах отношение как к пустому месту, в отличие от этой клиники. Я осталась очень довольна пребыванием в "ОН КЛИНИК"(Киев)

Гайко, 02.10.2021

В клініці дуже комфортно, гарно провітрені приміщення, що дуже важливо під час епідемії

Маргарита, 01.06.2021

Сначала повесили Холтер, который был не рабочим, пришлось ехать обратно в клинику, чтобы поменять

Денис, 24.04.2021

Все отлично. Персонал внимательный и вежливый. Доктору Павлючек Андрей Владимирович огромное спасибо. Удобно, комфортно, грамотно.

Тамара, 05.04.2021

Быстро, комфортно, профессионально. Спасибо.

Вероника, 11.03.2021

ул. Загоровская, 1Г. На карте

Дарницкий бульвар, 5 . На карте

Днепровский

просп. Петра Григоренко, 22/20. На карте

Днепровский

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карте

Оболонский

пр. Свободы, 22, 1 этаж. На карте