Відгуки про діагностичний центр Інститут Кліничної Медицини на В. Гетьмана, 3

вул. Вадима Гетьмана, 3. На карті

Святошинський , м.Шулявська

В клініці комфортно, сервісом задоволена, дякую.

Ольга, 21.12.2023

Дуже добра, комфортна клініка. Персонал дуже привітливий.

Никита, 20.12.2023

Комфортно перебувати у клініці. Все добре пройшло.

Аліна, 18.12.2023

Залишилась задоволеною від візиту - робила дерматоскопію, лікар провела діагностику добре усе пояснила за висновком, а також відповіла на деякі мої запитання. Пішла з клініки з відчуттям, що хочеться до них повернутись.

Юлія, 16.12.2023

В клініку зверталась на УЗД. Дуже освічений УЗД спеціаліст, приємний, розумний, грамотний лікар. Клініка існує за радянських часів, але вона відремонтована і ремонтується далі. Мені ніде не нагрубили, дуже зручно і дуже комфортно. Клініка мене приємно здивувала, мені є з чим порівняти

Олександра, 12.12.2023

Клініку оцінюю на відмінно, молодці! Персона клініки дуже контактний. УЗД спеціаліст дуже гарно провела діагностику, подивилась навіть додатково, звернула мою увагу на проблему. Спеціаліст підійшов дуже відповідально до проблеми, хоча в інших клініках мені казали що у мене проблем немає, лікар не просто сказала, але і показала на екрані. В клініці дуже хороші спеціалісти

Наталя, 08.12.2023

В загальному у клініці сподобалось. Добре, чистенько, привітний персонал.

Яна, 07.12.2023

Сподобався сервіс - усе чинно, культурно, запросили пройти, показали де можна зачекати, за зазначеним часом запросили до кабінету. Приємно провела час у клініці.

Оксана, 06.12.2023

При вході мене скоординували куди потрібно пройти, Лікар, що робив УЗД, виявився кваліфікованим - усе пояснив. Взагалі візит пройшов комфортно, я залишилась задоволеною.

Аліна, 06.12.2023

В клініці було комфортно, все пройшло супер. Дякую.

Вікторія, 02.12.2023

Все зробили добре, зауважень не було, я задоволен

Роман, 01.12.2023

Все пройшло добре, все сподобалось. Дякую.

Максим, 25.11.2023

Мені сподобалось усе, що відбувалось в клініці, там працюють приємні, кваліфіковані лікарі.

Людмила, 10.11.2023

Робила УЗД, мене зустріла хороша лікарка, спілкувалась зі мною, розповіла, що мене цікавило. Мене усе задовольнило.

Валентина, 10.11.2023

Все сподобалось. Все пройшло чудово. Привітний персонал.

Владимир, 09.11.2023

Прийомом та клінікою задоволений, все пройшло добре. Дякую.

Артур, 08.11.2023

Понравились профессионализм и доброжелательность.

Сергій, 04.11.2023

Дуже сподобалась лікар, кваліфікована, відповіла на всі питання. Все сподобалось, привітний персонал.

Наталія, 03.11.2023

Клиника мне очень понравилась. Очень хороший персонал, девочки очень общительные, молодцы. Меня осматривала очень хороший доктор. К пожилым и больным пациентам очень хорошее отношение, особенно в такое тяжелое военное время

Людмила, 19.10.2023

В клініці робила УЗД, та залишилась дуже задоволеною - лікар, що проводила діагностику була дуже освічена, фахово коментувала побачене, порекомендувала як власне діяти в моєму віці стосовно мого жіночого здоров'я. На при кінці видала дуже інформативне заключення - уся інформація була чудово розписана.

Анна, 23.09.2023

Хороша клініка, візит до них мені сподобався. Лікар що робив мені УЗД, був професіоналом.

Поліна, 14.09.2023

Візитом у клініку залишилася задоволена, робила УЗД, фахівець Катерина, крім того, що провела діагностику, ще й проконсультувала трохи по побаченому.

Світлана, 23.08.2023

Лікарка чудовий фахівець, хоч і вона і є не профільний спеціаліст гастроентерології, вона лікар узі спеціаліст яка веде узі черевну порожнину, вона трішки натякнула мене на правильний шлях що шукати, я вважаю що це дуже рідко таке буває. Дуже їй велика подяка за допомогу

Олег, 29.07.2023

Клиника мне понравилась, диагностику мне сделали быстро. Рекомендую.

Елена, 10.12.2021

Клиника чистая, уютная. Кардиограму мне сделали быстро и хорошо.

Юлия, 27.10.2021

ул. Ларисы Руденко, 3. На карті