Джорно Дентале (Giorno Dentale) на Театральній

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» проводить високоінформативними діагностику зубів, всієї щелепи або її сегмента, навколоносових пазух. Нове сучасне обладнання і найкращі фахівці з великим досвідом роботи гарантують якісний результат діагностики і лікування стоматологічних захворювань і патологій ще

• Пн-Сб: 9:00-21:00
  • Вс: 9:00-18:00

вул. Євгена Чикаленка, 20-А. На карті

Шевченківський , м.Театральна

Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» - клініка з передовим обладнанням, якісними матеріалами та досвідченими стоматологами різних напрямків. У стоматології «Giorno Dentale» надають допомогу як для дорослих, так і для маленьких пацієнтів.

У клініці «Giorno Dentale» Ви можете зробити прицільні знімки декількох зубів або панорамний знімок (ортопантомограмму), по якій можна визначити розташування зубів в щелепах, стан зубощелепної кістки, каріозні порожнини, приховані запалення.

Переваги діагностики в «Giorno Dentale»:

• безпеку (дослідження проводиться при мінімальному опроміненні);
  • висока інформативність;
  • надточний результат.

Краще обладнання для КТ діагностики з пошаровим дослідженням кісткової тканини дозволяє точно і швидко визначити проблему, а також допомагає стоматологам-імплантологам у виборі імплантів і місця їх установки.

У «Giorno Dentale» можна пройти таку КТ діагностику:

• КТ верхньої і нижньої щелепи;
  • КТ нижньої щелепи;
  • КТ верхньої щелепи;
  • КТ зубів;
  • КТ сегмента щелепи;
  • КТ навколоносових пазух.

Комфортна клініка, провели якісну діагностику, все на належному рівні, дякую.

Ілля, 17.03.2024

В клініці дуже чисто, все акуратно та якісно, мені дуже сподобалося, дякую.

Олександр, 15.01.2024

Понравилось отношение персоонала, оперативность. Спасибо!

Елена, 04.10.2020

Нічого не влаштувало. Я записувалася на КТ навколоносових пазух. Прийшла, зробила. А вони сказали, тридцять гривень доплачуйте за диск. Опису не роблять, не дають знімки. Вони зробили, гроші взяли й до побачення! Мені таке не сподобалося. Не порекомендувала б нікому туди звернутись.

Тетяна, 11.09.2020

Диагностикой остались довольны. Всё быстро и качественно. Персонал очень вежливый.

Иван, 24.12.2019

пр-т Володимира Івасюка 4, корп. 6 (колишній пр-т Героїв Сталінграда).