8 відгуків

Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Княжому Затоні

Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Княжому Затоні був відкритий у січні 2019 року. Оскільки, ефективність лікування залежить від точності діагнозу, клініка для проведення якісних досліджень використовує відносно нове медичне обладнання із США та Німеччини. Аналізи проводять у власній лабораторії. Це дозволяє швидко отримувати результати і бути впевненими у їх точності ще

• Пн-Сб: 8:00-13:00
  • Нд: вихідний

вул. Княжий Затон, 9. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

До основних напрямів лікувально-діагностичного центру відносяться:

• гінекологія;
  • онкогінекологія;
  • онкологія;
  • сімейна медицина;
  • терапія;
  • урологія;
  • УЗД-діагностика.

Робила УЗД молочних залоз - можливо, лікарка, яка проводила дослідження, і хороша спеціалістка, однак мене обурив рівень комунікації. Лікарка спілкувалася зі мною фамільярно і роздратовано - таке неприпустимо для приватної клініки. Комунікація з боку рецепції теж не на найвищому рівні. Не очікувала такого від Адоніс. У це конкретне відділення більше ні ногою.

Юлія, 23.10.2021

Діагностика відбулася і все ніби то добре. Але вона була не о дев`ятій п'ятдесят, а о десятій десять. Якщо є така можливість, я попрошу завчасно активізувати час і якщо будуть затримки, щоб не доводилося чекати по двадцять хвилин.

Александра, 10.06.2021

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карті

Оболонский

ул. Евгения Чикаленко, 45/2. На карті