Відгуки про діагностичний центр TOP Clinic DENIS (Клініка ДЕНИС)

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 9:00-15:00

вул. Композитора Мейтуса, 5. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром, м.Виставковий центр

У клініці ввічливий персонал. Все сподобалось.

Ніна, 29.12.2023

Візит до клініки сподобався, особливо, що у кабінеті, де робили діагностику було дуже тепло.

Оксана, 23.12.2023

Усе сподобалось особливо лікар що проводив мені гастроскопію, він її зробив легко для мене, та швидко.

Йолана, 13.12.2023

Все пройшло добре, задоволений сервісом, Дякую!

Сергей, 05.12.2023

Все було дуже добре, я задоволена. Прийшла в клініку, все по черзі, навіть раніше по часу мене прийняли, не чекала. Все чистенько, все культурно, якісно. Лікар діагностики приємний, все розказав, на ресепшен теж все добре. Перше враження добре

Валентина, 24.11.2023

В клініці працює освічений, та професійний персонал, залишилась дуже задоволеною, візитом та діагностикою яку мені зробили. Усе пройшло чудово, швидко та якісно!

Світлана, 15.11.2023

Діагностика відбулась дуже швидко, претензій не маю, але діагностика КТ неякісна, знімок два в одному, мене не попередили, не було окремо висновку для лікаря ЛОРа, лікар повинен дивитись на диску, це дуже незручно. Розшифровку діагностики дали, коли я попросила в клініці.

Олена, 14.11.2023

Комфортно, діагностика пройшла добре. Дякую!

Віра, 06.11.2023

Провели діагностику і отримали висновок, все добре.

Юлія, 06.11.2023

Дуже вдячна працівникам клініки, що змогли прийняти у такий пізній час, не зважаючи на це, усі були привітними та професійними, особливо лікар що проводив мені УЗД, він був уважним, тактовним, усе добре мені пояснив та й одразу надали висновок. Залишилась дуже задоволеною.

Альона, 15.09.2023

ул. Платона Майбороды, 32 (6-й клинический корпус). На карті