Ультразвуковий скринінговий центр, приватний кабінет

Медичний центр надає весь перелік ультразвукових досліджень, в тому числі доплерографію. Діагностику проводять експерти вищої категорії, які пройшли стажування за кордоном. У центрі використовується апаратура, затверджена світовими стандартами: ультразвукова система Philips, технології поліпшеної візуалізації ХRes, SonoCT. ще

• Нд: вихідний

вул. Маршала Якубовського, 2. На карті

Голосіївський , м.Іподром

Ультразвукова діагностика

«Ультразвуковий скринінговий центр» пропонує комплексне дослідження органів і систем організму за допомогою УЗ-діагностики:

• нирок;
  • гінекологічне;
  • урологічне;
  • щитовидної залози;
  • органів черевної порожнини;
  • слинної залози;
  • грудних залоз у чоловіків;
  • лімфовузлів;
  • молочної залози;
  • серця;
  • доплерівське дослідження судин голови, ніг, шиї.

Скринінг сприяє виявленню патологій на початковій стадії і надання своєчасної медичної допомоги, проведення профілактики.

Центр пропонує пройти УЗ-скринінг:

• в профілактичних цілях: гінекологічне УЗД малого таза, діагностика молочної, щитовидної залози;
  • для підтвердження або виключення можливих причин захворювання;
  • пацієнтам диспансерного обліку, схильних до хронічних захворювань;
  • для контролю свого стану після лікування.

Періодичність, частоту оглядів, обсяг дослідження в клініці «Ультразвуковий скринінговий центр» встановлюють лікуючий лікар і фахівець-діагност спільно.

Відповідно до міжнародних рекомендацій European Committee for Medical Ultrasound Safety (ECMUS), у своїй роботі фахівці центру використовують принцип ALARA (as low as reasonably achievable). Для проведення досліджень застосовується слабка потужність ультразвуку і найменший час експозиції, при якому можливо отримати якісне зображення. Даний метод особливо актуальний при проведенні пренатального УЗД, при якому вплив ультразвуку має бути мінімальним, так як тканини ембріона є дуже чутливими.

Лікар дуже компетентний спеціаліст, відповіла на всі мої питання, я все дізналася, залишилася задоволена

Катерина, 05.03.2024

Клиника мне не очень понравилась, но доктор понравился. Приемом довольна

Зіна, 05.11.2021

Всё понравилось, врач внимательный, всё хорошо.

Елена, 18.02.2019

Все хорошо. Девочка, которая проводила УЗИ - молодец, все отлично сделала.

Ольга, 11.02.2019

Всё во время, компетентно, доходчиво объяснили, хороша атмосфера, единственный минус, что невозможно расплачиваться карточкой.

Алла, 20.10.2018

ул. Александра Довженко, 3. На карті