Відгуки про діагностичний центр КийМедікал

• Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Вадима Гетьмана 1-А. На карті

Солом'янський , м.Шулявська

Сподобався візит до клініки - робила УЗД, лікар був дуже уважним та кваліфікованим.

Жанна, 21.12.2023

Все сподобалось у клініці.Чисто, приємний персонал, кваліфіковані лікарі, які  дуже чітко і якісно можуть розповісти чи є якісь проблеми, чи нема.

Валерія, 16.12.2023

Прийшовши до клініки за часом, довелось очікувати коли мені зроблять УЗД, прочекавши майже пів години та не дочекавшись запрошення до кабінету, підійшов до дівчини на ресепшені з запитанням, коли мені зроблять діагностику, бо маю свої справи, на що отримав відповідь, що потрібно самостійно йти до лікаря та дізнаватись коли той прийме. Як на мій погляд, таке відношення не прийнятно у приватній клініці, тому візит, який планував до них за кілька днів, я скасував.

Сергій, 11.12.2023

ул. Амосова, 5а (клинический корпус на базе ГУ Институт эпидемиологии и инфекционных болезней Л. В. Громашевского) . На карті

Соломенский

проспект Берестейский 67. На карті