Отзывы о диагностическом центре КийМедикал

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Вадима Гетьмана 1-А. На карте

Соломенский , м.Шулявская

Клініка дуже сподобалася. А от сам сервіс обслуговування не дуже сподобався.

Олена, 21.08.2024

Дуже часто користуємося медичними послугами саме цієї клініки. Нам дуже все подобається і обслуговування і лікарі й медперсонал все зажди на високому рівні. Можемо сміло рекомендувати іншим дану клініку.

Христина, 21.08.2024

Сподобалось відношення та професійність лікаря, що проводив мені УЗД.

Антон, 14.08.2024

По перше, сподобалось гарне відношення, для мене це дуже важливо, по друге, мені сподобався лікар, що проводив УЗД, та й дівчата працюють дуже привітні. Візитом залишились задоволеними.

Артем, 11.08.2024

Усе пройшло дуже добре, залишились задоволеними.

Наталія, 09.08.2024

Уважний персонал, лікар, що проводив мені УЗД, докладно усе пояснив та надав відповіді на мох питання, усе відбулось досить швидко, я ніде не очікувала. Візитом задоволена.

Анна, 01.08.2024

Класна дуже клініка, дійсно все  сподобалося.

Максим, 29.07.2024

Все було супер! Клініка дуже чиста, затишна, дуже приємний персонал. Лікарю УЗД спеціалісту окрема вдячність, все розʼяснив і все розказав, показав, все суперово! Клініка дуже сподобалася, буду в Києві, обовʼязково буду в клініку звертатися ще

Ксенія, 29.07.2024

Врач узист отвратительный, с чёрным юмором, который заявил, что в моём возрасте можно умереть от двух болезней - или от атеросклероза, или от рака, поэтому не стоит паниковать и обнаружив узел на щитовидке, радостно вскричал - "какой красавец"! Записывалась на УЗИ шеи, без головы, как врач и сделал, но в описании он почему-то указал и голову, и при оплате с меня пытались взять и за несуществующую диагностику, когда я стала этим фактом возмущаться, то врач "вспомнил", что да, он голову не смотрел. Тогда у меня возникло сомнение в отношении всего обследования, что мне сделали в этой клинике, мне прийдётся делать повторно в другом месте. У меня много знакомых и вначале, хотела эту клинику всем рекомендовать, теперь, у меня желания такого не, потому что это какой-то разводняк на деньги.

Олена, 26.07.2024

Клініка чиста, лікар діагностики на обстеженні все пояснила, дала рекомендації до кого потрібно звернутися, прийом сподобався

Дмитро, 18.07.2024

Візитом задоволена, діагностику зробили добре, дякую.

Яна, 11.07.2024

В клініці все добре як і має бути. Добре проконсультували, зробили процедуру обстеження, лікар діагностики відповів на всі питання, візит сподобався

Тетяна, 09.07.2024

В клініці мене все влаштувало, зауважень не маю, дякую.

Валентина, 03.07.2024

Гарне обслуговування, молодці! Візит в клініку сподобався, діагностику провели добре, персонал ввічливий

Олександр, 29.06.2024

Сподобався професіоналізм УЗД фахівця, його відношення, усе відбулось на висоті.

Олександр, 26.06.2024

Лікар що проводив діагностику не дуже детально все пояснював, приходилося все по кілька разів розпитуватися, це не дуже було зручно. Але загалом у самій клініці все було досить комфортно та зручно.

Анна, 24.06.2024

Загалом консультацією залишилась задоволеною, але не сподобалось, що довелось очікувати на діагностику.

Євгенія, 22.06.2024

Все було добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Тетяна, 13.06.2024

Комфортна клініка, діагностику зробили якісно, вес добре, дякую.

Світлана, 28.05.2024

Чудова клініка та лікар який провів Ехокардіографію. Всім задоволена залишилась.

Яна, 18.05.2024

Хороша клініка, лікар УЗД - хороший спеціаліст, я дуже задоволена роботою лікаря, лікар молодець!

Маргарита, 14.05.2024

Діагностику провели дуже швидко і якісно, візитом задоволена

Ірина, 11.05.2024

Клініка мені дуже сподобалася, все було добре, гарно, комфортно, ввічливо, якісно та швидко. Все повністю задовольнило.

Юрій, 11.05.2024

Лікар діагностики дуже приємний, все швидко зробив, розказав ситуацію. В клініці зустріли гарно, все розповіли. Ми задоволені візитом

Євгенія, 11.05.2024

Проведенням діагностики задоволений, все пройшло добре, все влаштувало, дякую.

Владислав, 10.05.2024

ул Юлии Здановской 71 Е, ЖК «Солнечные ворота». На карте