Отзывы о диагностическом центре Киймедикал

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Вадима Гетьмана 1-А. На карте

Соломенский , м.Шулявская

Клініка хороша, дуже приємні люди працюють у цій клініці. На рецепції все доступно пояснили, прийняли мене раніше зазначеного часу - це дуже сподобалося. На мою думку, достатньо непогана клініка.

Максим, 23.04.2024

Доктор УЗИ специалист очень хороший, клиника тоже хорошая, единственное, долго искала клиника

Валерія, 20.04.2024

Загалом все було добре у клініці. Але коли видали опис, у ньому була помилка. Довелося їхати знову у цю клініку. Це було дуже незручно, також не сподобалося що у клініці надають послуги російською мовою.

Вероніка, 16.04.2024

Клініка хороша, зробили нам усе дуже швидко,  якісно та добре. Ми усім повністю залишилися задоволені й клінікою і самим відношенням до пацієнтів.

Ігор, 12.04.2024

Проведенням діагностики задоволена, клініка комфортна, дякую.

Алла, 12.04.2024

Дуже гарний лікар діагностики, ми дуже задоволені

Юрій, 08.04.2024

Хороша клініка, персонал дуже чемний, зауважень не було, лікарка УЗД спеціаліст дуже хороший

Олена, 04.04.2024

Клініка сподобалася, дуже хороший сервіс у цій клініці. Все було швидко, якісно та зрозуміло. Питань взагалі ніяких нема до цієї клініки.

Ірина, 30.03.2024

Діагностику провели добре, клініка сподобалася

Олена, 26.03.2024

Дуже задоволена, приємні враження від візиту та рівня надання послуг.

Ірина, 22.03.2024

Клініка дуже сподобалася. Все дуже добре пройшло, все повністю влаштувало у цій клініці.

Євген, 21.03.2024

Персонал клініки дуже привітний, УЗД спеціаліст сподобався

Яна, 14.03.2024

В клініку зверталась вже не перший раз, діагностику провели, висновок отримали, лікар все пояснив, зауважень ніяких не було

Людмила, 14.03.2024

Дуже хороша клініка, гарна, нам сподобалася. Чиста, охайна, персонал привітний. Ми задоволені роботою клініки

Данило, 13.03.2024

Клініка сподобалася, лікар також компетентний, задоволені прийомом.

Даніэль, 13.03.2024

Сподобалася клініка. Все пройшло чудово, було класно у клініці, все супер.

Богдан, 12.03.2024

Усе сподобалось й обслуговування й місце для очікування зручне. Все відбулось швидко та професійно.

Вікторія, 09.03.2024

Я дуже задоволена УЗД спеціалістом. Прийом відбувся коректно, делікатно, дуже висококваліфіковано. Лікар визначила проблему, все зрозуміло пояснила, сказала до якого спеціаліста потрібно звернутися на консультацію. Дуже хороший спеціаліст

Оксана, 07.03.2024

УЗД спеціаліст дуже уважний, все переглянула, відповіла на всі мої запитання, все було чудово, мені дуже сподобалося

Тетяна, 07.03.2024

Клініка сподобалася.Все  пройшло швидко та оперативно. Було все добре, дуже гарно вирішили наше питання.  У клініці все дуже прекрасно, дуже привітний персонал.

Оксана, 07.03.2024

Доволі зручна, затишна, комфортна клініка. Все дуже добре пройшло. Дуже все сподобалося у клініці.

Віра, 06.03.2024

Проведенням діагностики задоволена в повній мірі, зручна та комфортна клініка, компетентний та уважний персонал, дякую.

Наталія, 05.03.2024

Усе пройшло добре, залишився задоволеним.

Дмитро, 03.03.2024

Проведенням діагностики задоволена, якісно та інформативно, дякую.

Олена, 02.03.2024

Гарна клініка, все було добре, приємний персонал

Андрій, 29.02.2024

п. Лютеж, ул. Витряного 69а. На карте