Отзывы о диагностическом центре Киймедикал

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Вадима Гетьмана 1-А. На карте

Соломенский , м.Шулявская

Проведенням діагностики задоволена в повній мірі, зручна та комфортна клініка, компетентний та уважний персонал, дякую.

Наталія, 05.03.2024

Усе пройшло добре, залишився задоволеним.

Дмитро, 03.03.2024

Проведенням діагностики задоволена, якісно та інформативно, дякую.

Олена, 02.03.2024

Гарна клініка, все було добре, приємний персонал

Андрій, 29.02.2024

В клініці дуже гарний спеціаліст діагностики серця, лікар мені дуже сподобався

Ірина, 28.02.2024

Все було зрозуміло, персонал клініки дуже доброзичливий, лікар діагностики дивовижний. Перебувати в клініці було дуже зручно, комфортно, клініка дуже близько до метро

Наталія, 15.02.2024

Сподобалося у клініці. Клініка дуже гарна, комфортна, зручна. Все супер пройшло. Дякую.

Олександр, 14.02.2024

Затишна атмосфера, комфортні умови під час обстеження, інформативна діагностика.

Юрій, 12.02.2024

Сподобалося у клініці. Було дуже зручно, комфортно. Привітний персонал у клініці.

Любов, 11.02.2024

Загалом залишилась задоволеною, єдине, прийняли не за часом, довелось зачекати у черзі.

Алена, 20.01.2024

Сподобався візит до клініки - робила УЗД, лікар був дуже уважним та кваліфікованим.

Жанна, 21.12.2023

Все сподобалось у клініці.Чисто, приємний персонал, кваліфіковані лікарі, які  дуже чітко і якісно можуть розповісти чи є якісь проблеми, чи нема.

Валерія, 16.12.2023

Прийшовши до клініки за часом, довелось очікувати коли мені зроблять УЗД, прочекавши майже пів години та не дочекавшись запрошення до кабінету, підійшов до дівчини на ресепшені з запитанням, коли мені зроблять діагностику, бо маю свої справи, на що отримав відповідь, що потрібно самостійно йти до лікаря та дізнаватись коли той прийме. Як на мій погляд, таке відношення не прийнятно у приватній клініці, тому візит, який планував до них за кілька днів, я скасував.

Сергій, 11.12.2023

ул. Васильковская, 45, корпус 4 . На карте