57 відгуків

Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна

Into-Sana - це сучасна приватна лікувально-діагностична клініка країни. В діагностичному відділенні Into-Sana проводиться лабораторні, інструментальні, ультразвукові та рентгенологічні дослідження на сучасному обладнанні ще

• Сб-Вс: 9:00-18:00

вул. Р. Окіпної, 4Б. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Києва:

Ультразвукові дослідження - це один з найпоширеніших видів процедур у всіх областях медицини: кардіологія, гастроентерологія, гінекологія і т.д. Дослідження в медичному центрі Інто-Сана проводитися лікарями-діагностами на першокласному обладнанні. УЗД є найбезпечнішим і точним методом, дослідження структури органів, що дозволяє побачити найменші зміни в різних органах системах.

Діагностика в «Інто-Сана»

У клієнтів Into-Sana є можливість пройти наступні дослідження:

• Кардіофункціональние дослідження (ЕКГ, добове холтерівське моніторування).
  • Всі види ендоскопічного дослідження шлунково-кишкового тракту і дихальних шляхів.
  • цифрова рентгенографія
  • Всі види УЗД.
  • Комп'ютерний томографію
  • Дослідження клініко-діагностичної лабораторії

Діагностика проводиться також у відділеннях на Дніпровській Набережній і на Подолі.

Комфортно, чистенько, привітний та ввічливий персонал. Рекомендую

Василь, 07.12.2020

Клиника мне очень понравилась, я даже не ожидала. Очень совестливый персонал, честный. Компетентные доктора, все профессионально объяснили, рассказали, посоветовали. Я в восторге.

Елена, 21.05.2019

Все дуже добре, нам все сподобалось. Ми вдячні за роботу лікарів та персоналу і звернемось за допомогою знову.

Владимир, 17.07.2018

Все отлично, мега врачи, отличная клиника.

Светлана, 26.03.2018

Отзывчивые, внимательные, быстро, хорошее оборудование, все только приятное.

Светлана, 10.10.2017

г. Киев, ул. Раисы Окипной, 8Б. На карті