1 відгук

Інновація Лайф, поліклініка на Оболоні

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Від точності медичного обстеження залежить постановка правильного діагнозу і розробка найбільш ефективної схеми лікування. Завдяки сучасній апаратурі лікарі можуть діагностувати доброякісні та злоякісні новоутворення на ранніх стадіях, коли ще не проявляється симптоматика хвороби. Системний підхід онкологічної допомоги в клініці Інновація Life, робота досвідчених фахівців, сучасне обладнання дозволяють провести точну діагностику пацієнта за максимально короткі терміни ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Кондратюка, 2-а. На карті

Оболонський , м.Мінська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі діагностичні центри поблизу в місті Києві:
  • Діагностичний центр
    • Нд: вихідний

ул. Маршала Малиновского, 13. На карті

Оболонський , м.Оболонь

Від точності медичного обстеження залежить встановлення правильного діагнозу і розробка найбільш ефективної схеми лікування. Завдяки сучасній апаратурі лікарі можуть швидко і якісно діагностувати хвороби і не втрачаючи час почати лікування. Великим плюсом діагностики у поліклініки ІННОВАЦІЯ LIFE є те, що її проводять лікарі, зі спеціалізацією «онкологія». Тому будуть виявлені всі захворювання запального, доброякісного і злоякісного характеру.

Правильне використання сучасних методів досліджень, правильне трактування результатів досліджень дає можливість швидко діагностувати захворювання, і допомагає у виробленні правильного лікування.  Вся діагностика призначається і проводиться досвідченими фахівцями, за сучасними стандартами при, яких виключається можливість не аргументованих досліджень, які призводять до підвищених фінансових витрат пацієнта і навіть можуть завдати шкоди організму.

Діагностичні підрозділи Інновація Life

• Кабінет ультразвукової діагностики. Ультразвукова діагностика в поліклініці ІННОВАЦІЯ LIFE представлена ​​апаратом експертного класу - Siemens Acuson Antares Sonoline (Німеччина).  Завдяки даному обладнанню лікарі виконують весь спектр УЗ-досліджень. Крім того, пацієнти клініки Інновація Life можуть пройти такий сучасний метод діагностики як еластографія, який дозволяє визначити наявність або відсутність злоякісних пухлин та інших утворень.  Найчастіше даний метод використовується для діагностики новоутворень печінки, передміхурової, щитовидної і молочних залоз.
  • Лабораторна діагностика.  загальноклінічні (загальний аналіз крові, сечі);  гематологічні;  іммунохімічні (біохімія, гормони, онкомаркери);  мікробіологічні;  серологічні;  цитологічні;  імунологічні;  імуноферментні;  бактеріологічні.
  • ЕКГ
  • Біопсія
  • Скринінгові діагностичні програми. Скринінг раку молочної залози, скринінг раку шийки матки, скринінг раку шлунка, скринінг колоректального раку, скринінг раку щитовидної залози.