М-плюс на Кондратюка

• Генератор в клініці,

М-плюс – це діагностичний центр МРТ та УЗ-діагностики. У центрі М-плюс працюють лікарі-діагности найвищої категорії. Японське обладнання Hitachi Medical Systems, що застосовується в роботі центру М-плюс, гарантує неперевершену якість і високу діагностичну цінність отриманих результатів. ще

вул. Юрія Кондратюка, 8. На карті

Оболонський , м.Святошин

Діагностичний центр М-плюс розпочав свою роботу у вересні 2014 року. Центр сформовано на базі Київської міської клінічної лікарні № 8, де щодня фахівці центру стикаються з тяжкими та цікавими клінічними випадками. За невеликий період роботи центру, центр «Медгарант» вже завоював повагу лікарів не лише 8-ї лікарні, а й інших провідних медичних організацій Києва.

Фахівці діагностичного центру М-плюс – це лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи, справжні ентузіасти своєї справи. Постійна участь у радіологічних конференціях та на конференціях з ультразвукової діагностики дає можливість спеціалістам центру «Медгарант» впроваджувати нові методи діагностики.

Усі обстеження у ДЦ М-плюс здійснюються на передовому устаткуванні від японського гіганта медичної апаратури – Hitachi Medical Sistems. Так, у центрі встановлено МР-томограф APERTO відкритого типу потужністю 0.4 Т. Маючи унікальну одноопорну структуру, він є єдиним у світі панорамним МРТ-сканером.

Таким чином, при дослідженні на МР-томографі APERTO пацієнти відчувають себе набагато комфортніше. Родичі або близькі особи можуть знаходитися біля пацієнта, в той час як проходить дослідження, особливо якщо пацієнту притаманна страх замкненого простору.

Ультразвукова діагностика в ДЦ "Медгарант" проводиться за допомогою компактного ультразвукового сканера EUB 7500 преміум класу. Маючи унікальні програмні можливості, EUB 7500 є по праву найпотужнішою і функціональнішою УЗД системою у своєму класі.

Види досліджень, які проводяться в діагностичному центрі М-плюс:

• МРТ (з контрастом чи без):
    • головного мозку; судин головного мозку;
    • судин шиї;
    • гіпофіза;
    • очних орбіт;
    • придаткових пазух носа;
    • внутрішнього слухового каналу;
    • хребта (за відділами);
    • суглобів (тазостегнові, крижово-клубові зчленування, колінні та ін);
    • м'яких тканин кінцівки (зонально);
    • органів малого тазу;
    • триплексне дуплексне сканування:
      • судин голови та шиї;
      • вен та артерій кінцівок;
      • черевної аорти;
      • ниркових артерій;
  • УЗ-діагностика:
    • черевної порожнини;
    • нирок та надниркових залоз;
    • молочних залоз;
    • малого тазу;
    • суглобів;
    • щитовидної залози та ін.

Зачекати на результати обстеження ви зможете на зручних диванах, дивлячись телевізор або читаючи журнали. Результати обстеження готуються упродовж години після обстеження.

Візитом в клініку задоволений, все добре і дівчата гарні, дякую!

Дмитро, 13.09.2024

Діагностику провели добре. Лікар, яка проводила діагностику, дуже приємна. Сам прийом дуже сподобався. Зауваження до клініки. Висновок діагностики видають через 2,5 часу, потрібно довго очікувати, це дуже незручно для людей які приїхали з іншого міста, ніхто навіть не попередив. Також не сподобалося, що, висновок діагностики,  клініка не відправляє пацієнтам на електронну пошту, це виглядає дуже дивно в наш час і це дуже засмутило

Ольга, 11.09.2024

Візитом в клініку задоволена, мені сподобалося обслуговування, дякую.

Валентина, 09.09.2024

Досить комфортно було у клініці. Загалом все дуже сподобалося.

Аніта, 06.09.2024

Візит влаштував, зауважень немає,проведення сподобалося, дякую.

Віктор, 05.09.2024

вул. Багговутівська 1 (хірургічний корпус 1, 2).

вул. Шовковична, 39/1.