Відгуки про діагностичний центр М-плюс на Кондратюка

• Генератор в клініці,

вул. Юрія Кондратюка, 8. На карті

Оболонський , м.Святошин

Мені просто зробили МРТ, нічого не пояснив, та на мою думку - апарат не дуже новий.

Ганна, 17.07.2024

Дуже гарна клініка, спеціалісти у клініці всі ввічливі, гарно прийняли. Усім залишився дуже задоволений.

Дмитро, 08.07.2024

Дуже сподобався розширений опис МРТ, мені так докладно не робили ще в жодній клініці.

Анна, 05.07.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було добре.Пройшло все просто суперово.

Леся, 05.07.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Все було добре.

Дмитро, 04.07.2024

Робила МРТ, дуже сподобалось, що швидко отримала висновок.

Вікторія, 02.07.2024

Діагностику провели добре, все було дуже чемно, уважно, персонал привітний, зауважень не було

Лариса, 02.07.2024

Дуже сподобалася клініка, візит пройшов чудово.

Ксенія, 01.07.2024

Все пройшло добре, було все нормально у цій клініці.

Віктор, 28.06.2024

Дуже нам не сподобалося відношення жіночки яка була на рецепції. У нас був пацієнт не ходячий, ми попросили, щоб нам надали візок для транспортування пацієнта. Так ця жіночка сказала залишити паспорт або телефон у залог, тоді вона надасть візочок. Це дуже не сподобалося. Також після процедури коли ми запитали про результати нам сказали очікувати потрібно було три години. Оскільки ми не місцеві, добиралися дві години у клініку, для нас таке очікування було нереально довгим. Ми попросили, щоб нам скинули ці результати на електронну пошту, у всіх клініках нам ішли на зустріч. Ця жіночка категорично відмовилася нам допомогти в цьому, добре що були хороші люди з медперсоналу і пішли нам на зустріч. Після такого залишилося дуже незадовільне враження про цю клініку.

Володимир, 28.06.2024

Для клініки не є нормою надавати висновки (якщо немає можливості приїхати за ними до клініки) через електронну пошту або у месенджер, як я зрозуміла, із цим пов'язані якісь незручності у персоналу. Але загалом візитом я залишилась задоволеною.

Валентина, 26.06.2024

лініка дуже сподобалася, все було на високому рівні.

Іван, 25.06.2024

Хороша клініка, можна сміло рекомендувати цю клініку іншим пацієнтам.

Сергій, 22.06.2024

Максимально не задоволена клінікою, мені нахамили двічі, прийняли із запізненням на більш ніж годину, результати видали також із запізненням, не рекомендую.

Таміла, 22.06.2024
Відповідь клініки
Шановна Таміла Василівна! Ми взяли в роботу Вашу скаргу, приносимо вибачення за незручності!Нажаль,не змогли до Вас додзвонитись для уточнення інформації!Дякуємо за можливість чути наших клієнтів та ставати ще краще заради Вас.
03.07.2024

Прийшовши в клініку вчасно, виявилось, що на мій час взяли іншу людину й мені довелось чекати, це було дуже не зручно, бо я розраховував час. Залишився не задоволеним.

Руслан, 22.06.2024

Все було добре, діагностику провели добре, все швидко, зручно, без зауважень

Анна, 14.06.2024

Сподобалась якість плівки та привітність й професіоналізм працівників.

Софія, 13.06.2024

Все було добре, прийняли у назначений час, спілкувались ввічливо, зробили як потрібно.

Марія, 13.06.2024

Задоволений проведенням діагностики, все добре, дякую.

Виталий, 13.06.2024

Сподобалася клініка. Дуже гарне обслуговування у клініці, пройшло все швидко та якісно.

Світлана, 06.06.2024

Дуже сподобалася дана клініка. Рекомендую тепер цю клініку усім своїм знайомим.

Володимир, 25.05.2024

Чудово зробила МРТ та відразу видали опис, біля входу видали бахіли. Сервіс на вищому рівні.

Ігор, 23.05.2024

Клініка дуже сподобалася, добре мене зустріли. Обслуговування у клініці дуже хороше, дуже привітний персонал.

Євген, 22.05.2024

Зустріли професійно, опісля проведення діагностики, усе докладно пояснили.

Олександр, 09.05.2024

Дуже сподобався візит в клініка. Лікар, яка проводила МРТ, дуже гарно обслуговує, ми задоволені

Дмитро, 04.05.2024

вул. Багговутівська 1 (хірургічний корпус 1, 2).

вул. Шовковична, 39/1.