Тернополь
Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т»

Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т»

add_box Гинекология Кардиология Неврология Педиатрия Терапия УЗ-диагностика ... еще
Всі дослідження виконуються на власному обладнанні у нашому Лікувально-діагностичному центрі ТзОВ «Румед-Т» від світових виробників медичного устаткування, котре пройшло відповідну сертифікацію в Україні!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
вул. Вишневецького, 1/53на карте
Без районов
В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
Похожие клиники поблизости в городе Тернополе:
Медичний центр Оксфорд Медикал Тернополь
add_box Акушерство Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология ... еще
access_time_filled пн - вс : 8:00 - 20:00
ул. Качали, 5
Без районов
Нейроклиника «Мемория» на Степана Бандеры (детское отделение)
add_box Логопедия Неврология Ортопедия Педиатрия Психиатрия Психология ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled вс : выходной
просп. Степана Бандеры, 96
Госпиталь Шептицкого в Тернополе
add_box Дерматология Кардиология Неврология Оториноларингология Психиатрия Психология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled вс : 9:00 - 15:00
ул. Б. Хмельницкого, 23
Нейромед, Центр МРТ диагностики и неврологии в Тернополе
add_box Неврология УЗ-диагностика КТ и МРТ ... еще
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Руська, 5
Медицинский центр «Репобона»
add_box Акушерство Венерология Гинекология Дерматология Косметология Маммология ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled вс : выходной
вул. Марійки Підгір’янки, 23
МЕДХАУЗ
add_box Акушерство Гинекология Дерматология Диетология Кардиология Косметология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Грушевского, 22А
Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ивано-Франковск
add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Неврология Оториноларингология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : 9:00 - 15:00
ул. Независимости, 93а
«Клинико-диагностический центр»
add_box Акушерство Андрология Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 13:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Г.Мазепы, 114 а
Медицинский центр «Венера»
add_box Акушерство Аллергология Андрология Венерология Гинекология Дерматология ... еще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled вс : выходной
вул. Кос-Анатольського, 4
Сиховский
IQMED
add_box Акушерство Гастроэнтерология Гинекология Кардиология Неврология Психиатрия ... еще
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Липовая Алея, 15
Галицкий
0.0

Ми виділили основні та найважливіші фактори, від котрих залежить достовірність лабораторного дослідження. Просимо Вас уважно з ними ознайомитись.

1. Місцезнаходження центральної лабораторії, де проходить обробка аналізів:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Центральна лабораторія ТзОВ «Румед-Т» знаходиться у м. Тернополі, куди Ви можете звернутись за консультацією, здати аналіз та отримати результат протягом одного дня (за винятком технологічно-важких аналізів).

Переважна кількість лабораторій виконують вузький спектр аналізів, інша половина лабораторій – відправляють аналізи в інші області України, що затримує Ваш час та  впливає на результат дослідження.

2. Достовірність аналізів залежить від медичного обладнання та реактивів, котрі використовуються в процесі обробки аналізів:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Всі види діагностики аналізів проходить у нашій лабораторії. Ми працюємо лише на власному, високотехнологічному та високоточному медичному обладнанні із використанням якісних реактивів, контролів та калібраторів, що забезпечують контроль та точність аналізів.

Відправляють аналізи в інші лабораторії. Більшість лабораторій працюють на низько вартісному обладнанні, що ставить під сумнів достовірність аналізів.

3. Опрацювання аналізів:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Відомо, що кров людини повинна пройти лабораторне опрацювання протягом 3-4 годин після його забору. Наша лабораторія забезпечує негайне опрацювання аналізу тут, на місці, у нашій лабораторії, нікуди не транспортуючи, що забезпечує точність аналізу та швидкість видачі результату.

Відправляють аналізи в інші лабораторії. При транспортуванні котрих, відбуваються мутації кров’яних тіл, котрі впливають на достовірність результату. Видача результатів проходить у довгий термін часу.

4. Терміни виконання аналізів:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Всі види лабораторної діагностики ми проводимо у нашій центральній лабораторії у м. Тернополі одразу після забору крові, що забезпечує видачу результату протягом одного дня! А також, у нас є послуга екстреної діагностики – отримання результату протягом 4 годин після здачі аналізу.

У зв’язку із відправленням аналізів та недоліками у матеріально-технічній базі лабораторій, унеможливлює швидкість видачі аналізів та швидкої діагностики.

5. Лабораторні дослідження з використанням мікродоз:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

У процесі своєї роботи, Ви можете здати понад 200 різних аналізів одночасно для діагностики стану свого організму, здавши лиш 5-7 мл крові! Наше високотехнологічне обладнання працює з використанням мікродоз, що береже Ваше здоров’я!

На жаль, дуже мала кількість лабораторій працюють на лабораторному обладнанні, що  унеможливлює доступ людини до широкого спектру аналізів одночасно.

6. Фахові спеціалісти:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Достовірність аналізів залежить від фахового рівня  спеціалістів. Наші лікарі-лаборанти - дипломовані, котрі пройшли навчання в італійських фахівців по сучасній лабораторній діагностиці.

Курси та підвищення кваліфікації – високо вартісний процес, котрий повинна впроваджувати кожна діагностична лабораторія, щоб забезпечити точність та якість результатів, котре, на жаль, рідко впроваджують медичні центри.

7. Мережа пунктів забору крові:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Задля полегшення доступу до нашого Лікувально-діагностичного центру, ми разом із державними лікувальними закладами, зробили доступ до здачі крові ще легшим та доступнішим, відкривши розгалужену мережу пунктів забору крові.

Вам потрібно довго очікувати у чергах, щоб здати аналіз та отримати результат.

8. Одноразовий інвентар:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Достовірність результатів залежить від високоякісного одноразового медичного інвентаря. Ми використовуємо лише високоякісні одноразові пробірки, шприци, серветки, лейкопластирі тощо від світових виробників, забезпечуючи пацієнтів всім необхідним.

В процесі роботи, медичні заклади економлять на якісному інвентарю, вважаючи цю складову неважливою.

9. Доступ до інформації:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

У нашій роботі ми використовуємо надсучасне програмне забезпечення для медичних центрів та лабораторій, об’єднану у Єдину Лабораторну Інформаційну Систему (ЄЛІС). За допомогою нашого програмного забезпечення Ви:
- зберігаєте повну конфіденційність;
- отримуєте результати аналізів на власну електронну пошту;
- отримуєте sms-повідомлення про готовність результату;
- отримуєте секретний ID-код та скачуєте інформацію з нашого сервера.

Більшість медичних закладів ставлять на економію питання програмного забезпечення, вважаючи це неважливим, що ускладнює Ваш доступ до результатів та економії власного часу.

10. Доступні ціни:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Завдяки вище переліченим перевагам нашого медичного центру та лабораторії, а також не ставлячи за мету наживи на Вашому здоров’ї, цінова політика нашого лікувально-діагностичного центру – найнижча з-поміж інших. У нас розроблені пакетні пропозиції аналізів, на яких Ви заощаджуєте від 20-50 відсотків!

Інші заклади ставлять за мету високі прибутки, не враховуючи інші чинники та фактори. А також, через невикористання новітніх технологій, унеможливлюють зниження ціни для населення.

11. Фахова консультація наших спеціалістів:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

У нашому Лікувально-діагностичному центрі Ви отримаєте висококваліфіковану консультацію:
- лікаря-терапевта;
- лікаря-ендокринолога;
- лікаря-кардіолога.

12. Забір крові для лабораторного дослідження за викликом:

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

Якщо у Вас немає змоги прийти до нас, у центральну лабораторію чи в один із пунктів забору, ми приїдемо до Вас! Дану послугу Ви можете замовити з понеділка до суботи з 8:00-14:00 години.

Дослідження, котрі ми проводимо у нашій лабораторії на власному обладнанні (термін виконання – 1 день):
  • загальний аналіз крові
  • біохімічний аналіз крові
  • онкомаркери
  • кардіомаркери
  • гормони щитовидної залози
  • діагностика цукрового діабету
  • гормони репродуктивної сфери
  • пренатальна діагностика патології вагітності
  • діагностика інфекційних хвороб (ТОRСН-інфекції та гепатити)
  • діагностика урогенітальних захворювань
  • діагностика гельмінтів