Медицинская клиника сестер Похмурских

Гирудотерапия, Косметология, Мануальная терапия, Нетрадиционная медицина, Педиатрия, Психотерапия, Семейная медицина, Терапия еще
  • Сб-Вс: выходной

ул. Здоровье, 6. На карте

Сиховский

Похожие клиники поблизости в городе Львове:
  • Гастроэнтерология, Гинекология, Дерматология, Кардиология, Косметология, Массаж, Неврология, Оториноларингология, Педиатрия, Проктология, УЗ-диагностика, Урология, Флебология, Хирургия, Семейная медицина, Дневной стационар, Лабораторная диагностикаеще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 8:00-19:00
    • вс 11:00-16:00

ул. Зубровская, 21. На карте

Сиховский

• Аллергология, Гастроэнтерология, Дерматология, Иммунология, Кардиология, Логопедия, Неврология, Нефрология, Ортопедия, Оториноларингология, Офтальмология, Педиатрия, Психология, Психотерапия, Терапия, Травматология, УЗ-диагностика, Хирургия, Эндокринология, Профосмотрыеще
    • пн-сб 8:00-20:00
    • вс 9:00-20:00

пр. Красной Калины, 68. На карте

Сиховский

• Акушерство, Аллергология, Андрология, Венерология, Гинекология, Дерматология, Косметология, Нефрология, Пластическая хирургия, Сексология, Терапия, Трихология, УЗ-диагностика, Урология, Эндокринология, Дерматовенерология, Лабораторная диагностикаеще
    • пн-пт 9:00-17:00
    • сб 10:00-14:00
    • вс выходной

вул. Кос-Анатольського, 4. На карте

Сиховский

• Гинекология, Дерматология, Кардиология, Неврология, Психиатрия, Психотерапия, Терапия, УЗ-диагностика, Урология, Эндокринологияеще
    • пн-пт 8:00-20:00

• пн-пт 9:00-19:00
    • сб-вс выходной

ул. Днестровская, 16А. На карте

Сиховский

Похожие клиники в других районах города Львова:

Всі молодці.

Мар"яна, 03.04.2018

Незвична клініка. Проходиш до кабінету лікаря, а люди за ширмами проходять терапію п'явками. Це дуже бентежить. Я не очікувала, що там ще є нетрадиційна медицина.

Оксана, 25.12.2017

Олег, 21.06.2017

В клініці некомфортно.

Артур, 04.05.2017

Максим, 24.02.2017

Мене переплутали зі стажером, думали я когось чекаю, хоча на початку я підійшла і сказала хто я і до кого записалась. Лікар запізнилась на 20 хвилин. Я вимушена була сидіти та чекати в коридорі.

Марина, 10.02.2017

Наталя, 16.12.2016

Все очень комфортно и быстро.

Олег, 17.11.2016

Прийом у призначений час +1 хвилина. Умови, в яких розташована рецепція та треба очікувати не дуже гарні, але це компенсується швидкістю прийому.

Ольга, 09.03.2016

Були з чоловіком-іноземцем, трохи здивовані клінікою. Побачили нетрадиційні методи медицини, зайшли, лежали люди з пиявками, там бджоли, трохи шоковані були, іноземці в це не вірять, в них клініка має бути клінікою. До лікарки нічого не маємо проти, але виписали українські препарати, дали на вибір або українські, або російські, не були виписані іноземні препарати, котрим весь світ вірить. Вибору немає, іноземного аналогу, сказали, немає, це дивно.

Марк, 08.09.2015

Лікарі привітні, вміють підтримати морально. Я тількі увійшла і до мене одразу вийшла медсетричка, мене зустріла, провела, в клініці комфортно.

Олеся, 27.08.2015

Лікар привітний, чудовий і уважний. Майстер своєї справи. Все чітко і без очікувань. Рекомендую.

Олександр, 04.08.2015

Замало людей на рецепції, лише одна людина, яка робить багато роботи, і доводиться деякий час чекати, щоб оплатити. Бажано було б ще одну людину.

Надія, 09.06.2015

Я думала, что в клинике будет более комфортно.

Анастасія, 04.03.2015

Мария, 11.08.2015